Marki RISK MADE IN WARSAW nie musimy przedstawiać. Głośno o nich wszędzie. Wraz z pojawieniem się nowej linii – dla kobiet w ciąży pytamy Antoninę i Klarę, założycielki marki o fenomen szarego dresu.

1. Drogie Riski czy nowa kolekcja ciążowa niosła za sobą jakiekolwiek ryzyko?

RISK IS PREGNANT to raczej idea, niż odrębna kolekcja. Chciałyśmy pokazać, że w naszych ciuchach możesz wyglądać bosko w każdym momencie – przed, po i w trakcie ciąży. To nie są odrębne modele, tylko projekty, które dopasowują się do sylwetki niezależnie od rozmiaru. Są przyjazne, miękkie, wygodne i kobiece.

2. Jakie komentarze do Was docierają po stworzeniu tej linii?

Że po pierwsze dlaczego nie zrobiłyśmy jej wcześniej, a po drugie kiedy będzie kolekcja dla karmiących;)

3. Czy szyjecie na zamówienie, nawet na największe Riskówy?

Chętnie robimy dowolną ilość X-ów. Na zamówienie możemy zrobić właściwie dowolny rozmiar – włącznie z super filigranowym. Nie trzeba być zaraz specjalnie dużym, żeby uszyć sobie dresy na miarę – można mieć po prostu trochę więcej w biuście czy biodrach, albo preferować inne długości.

4. Najdziwniejsze zamówienie jakie pamiętacie?

Najdziwniejsze to trudno powiedzieć, ale na pewno ciekawe – były sukienki ślubne, a teraz jest i frak dla pana młodego.

5. Wiem,że ubieracie też najmłodszych. Czyli brzdąc w Riskach również może być glam…..

W RISK FOR KIDS nasze hitowe dorosłe modele podajemy w dziecięcym rozmiarze (od 86 cm do 134cm). Dzieciaki uwielbiają się przebierać – dlaczego nie mają się przebrać za mamę albo tatę;)

6. Do „Szaraych szeregów” przystępują wszystkie grupy wiekowe, „ Wszyscy mają Riska”. To tylko niektóre z wpisów na waszym facebooku. Co czujecie czytając takie opinie?

Risk faktycznie nie zna granic wiekowych – możesz go używać tak jak gry memory albo scrabble  – od 0 do 99lat. Kiedy widzimy kogoś w naszych ciuchach to nas totalnie napędza do większej pracy i wysiłku. Pewnie podobnie mają muzycy, którzy słyszą swoje piosenki w radio.

7. Jaki jest Wasz ulubiony krój?

Każdy, który robi dobrze sylwetce 🙂 Uwielbiamy małą szarą, w której ma się nogi aż do nieba, ale nie możemy też wyjść z szarego kapturka, którym możesz owinąć się wygodnie jak togą i wyglądać przy tym bardzo zmysłowo.
 
8. Dlaczego dresy?
Chyba dlatego, że nawet jeansy nie dają takiej wygody i swobody. W dresach czujesz się zawsze na luzie. A my chciałybyśmy, żeby można też było w nich fantastycznie wyglądać.

9. Czy macie jeszcze czas na inne rzeczy. Co kochacie poza modą i najpiękniejszym odcieniem szarości?

Marka jest jeszcze bardzo młoda, więc na razie wkładamy w nią maksymalnie dużo energii. Chwilowo zawiesiłyśmy latanie na paralotniach i naukę włoskich słówek;)

10. W ciągu roku stworzyliście mini imperium, gdzie Riski będą za rok?

My jesteśmy na totalnym początku. Za rok pewnie wciąż będziemy miały poczucie, że dopiero zaczynamy;)
risk_wywiad1
risk_wywiad2
risk_wywiad3
risk_wywiad4
risk_wywiad5