Czy można przez trzy miesiące chodzić tylko w 33 ubraniach? Oczywiście, że tak! Udowadnia nam to Polska marka Risk made in Warsaw. Założycielki brandu podjęły się niezwykłego wyzwania, w którym pokazują, że nasze szafy wcale nie muszą być wypchane po brzegi!

Challenge 333 to eksperyment w ramach którego, założycielki i projektantki marki Risk made in Warsaw, Antonina Samecka i Klara Kowtun przez trzy miesiące noszą tylko 33 rzeczy. Każdą z nich według własnych zasad i reguł. Dziewczyny zaprojektowały dwie różne autorskie kolekcje, ta należąca do Klary jest wielowątkowa, romantyczna ale też momentami zadziorna, natomiast projekty Antosi to klasyka z nutą minimalizmu. Różne z założenia, ale tak samo piękne i wyjątkowe.

Pomysł na sam projekt zrodził się dzięki dokumentowi „Minimalizm”, gdzie dziewczyny bliżej poznały sylwetkę Courtney Carver, która jest autorka bloga Be More With Less i w 2010 roku zapoczątkowała Project 333. W którym, tak jak Antosia i Klara teraz, przez trzy miesiące nosiła tylko 33 rzeczy ze swojej szafy.

Jest to pierwszy raz kiedy motywem przewodnim marki nie jest konkretny kolor ani wybrane modele. Projektantkom tym razem przyświecała idea zrównoważonej i zdrowej mody. Marka udowadnia, że wcale nie trzeba mieć masy rzeczy, wystarczy kilka klasyków by stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl. My jak najbardziej przyłączamy się do akcji i podejmujemy Challenge 333!

Wszystkie nowości, zarówno z kolekcji Antosi jak i Klary, a także stałe pozycje od Risk made in Warsaw, znajdziecie na platformie Pakamera.pl.

źródło: Pakamera.pl