Przystań Nowa Fala otwiera sezon na Wiśle

Relaks, szalone imprezy pod rozgwieżdżonym niebem, szum wody, tapasy i idealnie dobrana oferta barowa – tym wszystkim Przystań Nowa Fala uraczy każdego, kto „zaciągnie” się na jej pokład. Już 10 maja otwieramy sezon na rzece, w którym codziennie będziemy obdarowywać Was – hojnie -wakacyjnym klimatem, w samym centrum Warszawy.

Zaczynamy kolejny bezbłędny sezon na Nowej Fali – miejscu, które zachwyci Was ofertą kulturalną, kulinarną, barową, a nawet wiślaną! Sprzyjające okoliczności Wisły, zapewnią dzienny relaks o jakim Wam się nie śniło i wprawią w nocne szaleństwo na parkiecie na dachu przystani. Objadając się znakomitymi tapasami, zainspirowanymi hiszpańską kuchnią – jednak z odpowiednio nadwiślanym charakterem – będziecie mogli podziwiać czarujące nadwodne pejzaże i spędzać upojny czas w „wartym grzechu” towarzystwie . Jest tu wszystko czego spragniona przyjemności dusza zapragnie – dolny pokład pełen imponującego sortu craftowych piw i win z wyjątkowym widokiem na rzekę, a także bar na dachu, który urzeknie Was wybornymi koktajlami.
Wszystko, oczywiście, pierwszej wody!

Nowa Fala to przestrzeń na Wiśle, co warto podkreślić! Jesteśmy wodniacką przystanią cumującą na rzece. Tutaj jest wszystko – od imprez na rooftopie, przez pyszne tapasy spożywane na burcie, w towarzystwie szumiącej Wisły, doskonałe piwa, wina i drinki po wyjątkową, iście wakacyjną propozycję rejsów! Do Nowej Fali cumują przeróżne jednostki pływające, mające w ofercie najciekawsze rejsy po rzece, w tym niezapomniane kolacje na Wiśle – opowiadają właściciele wiślanej przystani, związani z rzeką od lat.

Właśnie! Przystań Nowa Fala jest także miejscem, z którego możemy wybrać się na szalony rejs po rzece. Cumują tu najfajniejsze łodzie na Wiśle. Motorówki od Miami Wars, czy drewniane łodzie wyjęte prosto z filmów Wesa Andersona od Floty 511, to tylko początek wiślanej oferty, w której możecie przebierać do woli.

Huczna impreza otwarcia odbędzie się tuż po majówce – w piątek 10.05. Zagrają na niej doświadczeni żeglarze – Piotr Kędzierski i Glass Hunters. Zapraszamy wszystkich od nocy, do rana!

facebook.com/PrzystanNowaFala
Otwarcie:: facebook.com/events