Otwiera się nowy koncept „W Orbcie Słońca”

W samym centrum Warszawy, pod klimatycznymi filarami MDM, przy ul. Marszałkowskiej 45/49 otwiera się nowy koncept gastronomiczno-rozrywkowy „W Orbcie Słońca”. Znajdziecie tutaj połączenie doskonałe: pizzę, drinki i imprezy! Otwarcie zapoczątkuje huczna impreza już w sobotę 27/04 o 21:00, po niej – niedzielne leniwe delektowanie się pizzą, winem, doskonałą kawą i sycylijskimi deserami!

W Orbicie Słońca to dwie przestrzenie – część bistro na dole oraz część barowa i klubowa na piętrze. Obie przestrzenie przenikają się i uzupełniają. W części bistro, dedykowanej jedzeniu i piciu w miłym towarzystwie, od rana do późnej nocy wypiekana będzie pizza, scrocchiarella i foccacie, serwowana doskonała kawa, zje się tutaj śniadanie popijając szklaneczką prosecco, a w karcie znajdą się ciekawe szprycery dla wszystkich szukających nowości. Natomiast osią życia nocnego jest piętro lokalu. Duże schody prowadzą z części bistro do przestrzeni na górze – barowej, idealnej do spędzania upojnych wieczorów i nocy. Przy dużym czerwonym barze będzie w czym wybierać, a na parkiecie przetańczycie weekendowe noce na imprezach, na których zagrają najlepsi warszawscy dj-e.

W Orbcie Słońca przenikają się dwa wymiary – dzienny i nocny, bistro i bar, zapewniając to, co w życiu najmilsze: pizzę całymi dniami i późnymi wieczorami, sycylijskie desery, wyborne drinki, wymyślne szprycery, wino i kawę w dowolnej ilości, o poranku i nocą, wedle pragnienia. I imprezy – w imię przyjemności! Będzie bywało abstrakcyjne. Kulturalnych wydarzeń także nie zabraknie. W tym miejscu motywem przewodnim jest Dolce Vita i celebracja każdej chwili. Zapraszamy wszystkich fanów przyjemności! – mówią twórcy W Orbcie Słońca, tworzący także takie miejsca jak klub Niebo i restauracja Raj w Niebie.

W Orbicie Słońca to również miejsce związane ze sztuką. W lokalu znajdują się dwie płaskorzeźby z lat 60tych, które wywarły ogromny wpływ na cały koncept. Począwszy od architektury, skończywszy na programie artystycznym i samej nazwie. To warto zobaczyć.

Impreza otwarcia: sobota 27 kwietnia, start: 21:00, zagrają: Glass Hunters x Miko Czajkowski
wstęp wolny, ul. Marszałkowska 45/49

Wydarzenie: www.facebook.com/events
Miejsce: www.facebook.com