Premiera nowego albumu :: Marina Love + Fear

Określana wizjonerką popu MARINA, wcześniej znana jako Marina And The Diamonds, przedstawia dwuczęściowe wydawnictwo „Love + Fear”. Album zajmuje już 2 pozycję wśród najlepiej sprzedających się płyt pop na polskim iTunes. Artystka wystąpi na Open’er Festival już 4 lipca tego roku!

Marina zaskoczyła fanów i 4 kwietnia ujawniła przedpremierowo część „Love”. Dziś możemy posłuchać „Fear” na której znajdziemy tak różnorodne piosenki jak: „Emotional Machine”, „Believe In Love” czy „No More Suckers” . Przypomnijmy, że pierwszymi utworami jakie zapowiadały dwupłytowe wydawnictwo były: „Handmade Heaven”, „Superstar”, singiel „Orange Trees” oraz poruszająca kompozycja „To Be Human”.  Na albumie znajduje się również kawałek „Baby”, który Marina nagrała razem z Clean Bandit i Luisem Fonsi.

Singiel „Orange Trees” pochodzi z części „Love” a za jego produkcję odpowiada Oscar Gorres (Britney Spears, Taylor Swift, Maroon 5). Jest on także współautorem piosenki wraz z Mariną, Jakobem Jerlstromem i Erikiem Hassle. Artystka zachęca w utworze, aby rozkoszować się cudami natury. Nie bez powodu teledysk do „Orange Trees” nakręcono w pięknych okolicznościach przyrody, w Meksyku. Za reżyserię odpowiada laureatka Grammy Sophie Muller.

Przed premierą albumu Marina pojawiła się również na specjalnym, jednorazowym evencie w The School of Life. W ramach tak zwanych Life Lessons artystka rozmawiała z psycholog kliniczną Tanyą Byron. Tematem rozmów była praca nad nową płytą i refleksje nad dotychczasowymi doświadczeniami życiowymi.

Podczas czteroletniej przerwy Marina próbowała odkryć prawdziwą siebie, stworzyła MarinaBook, w której poruszała ważne dla siebie tematy pozamuzyczne, a także wróciła na studia na uniwersytecie. Na uczelni zgłębiała osobowość człowieka i teorię więzi. Teraz zamierza brać czynny udziału w naukowych wydarzeniach i warsztatach, które tematem są relacje społeczne.

Marina wystąpi w Gdyni na Open’er Festival już 4 lipca tego roku!