YOUTUBE PARTY :: IMPRO na Nowej Fali

Letni cykl darmowych spektakli improwizowanych na Nowej Fali czas start! Już 2 lipca Teatr Improwizowany 1000 DEN wystąpi w wyjątkowo śmiesznym formacie „YOUTUBE PARTY”, gdzie inspiracje czerpać będzie z kopalni komediowych inspiracji, czyli właśnie z Youtube’a!

W co drugi wtorek miesiąca, możecie szykować się na wielką falę śmiechu na Wiśle! Pierwsza edycja tego wydarzenia rozpocznie się z przytupem – Youtube Party na całego! Na warsztat zostaną wzięte wybrane przez widownie kanały Youtube, które improwizatorzy rozgrzeją do czerwności! Śmieszne koty, poradniki „jak żyć”, pies pająk – to tylko kilka przepisów na sukces. Weźmiemy na warsztat wybierane przez widownię kanały youtube i rozgrzejemy je do czerwoności! – dodają założyciele Teatru Improwizacji 1000 DEN.

Teatr Improwizacji 1000 DEN
Odrobina szaleństwa z domieszką powagi. Komedia ze szczyptą dramatu. Wolność z lekką nutą zniewolenia. Tak w kilku słowach moża opisać mieszankę wybuchową Teatru Improwizacji 1000 DEN. Zainspirowani opowieściami publiczności improwizujemy nieistniejące historie, nieistniejących bohaterów. Często pozwalamy sobie na kapkę naszej ulubionej abstrakcji i spacery nieprzetartymi szlakami. Spektakle mają miejsce tu i teraz, za każdym razem jest to ich premiera i za razem ostatnie przedstawienie. Nigdy nie powrócą, dlatego na styku naszych wyobraźni lubimy odpalić przysłowiowe wrotki!

Partnerem projektu jest Weź mnie. Do teatru., które organizuje na swojej stronie konkursy na darmowe drinki podczas spektakli w Nowej Fali!

2 lipca, godzina: 20.00 Widzimy się na Wiśle!
dolny, klimatyzowany pokład na Przystani Nowa Fala

Link do wydarzenia:
www.facebook.com/events