BOHO IN THE JUNGLE

BOHO IN THE JUNGLE to najbardziej wakacyjne i zielone wydarzenie tego roku! Dżungla w sercu Krakowa, którą będziecie mogli odwiedzić już 29 czerwca na „Wyspie Forum” (Hotel Forum, Kraków)

Organizatorem tego wydarzenia są Planty – targi zielonych wnętrz oraz Bohemian – targi stylu boho.
To cykliczne wydarzenie podbiło już setki serc i w ciągu paru miesięcy zdobyło sporą liczbę miłośników. Każda edycja zorganizowana jest w odmiennym klimacie, wyróżnia się ciekawą dekoracją, strefą chilloutu i kącikiem dla dzieci. Organizatorki starają się aby ich event był oryginalny i inny niż do tej pory organizowane targi. Na każdej edycji przygotowują specjalną fotobudkę, w której można zrobić sobie darmowe zdjęcia i szereg konkursów, w których można wygrać bardzo ciekawe zielone, boho nagrody.

Chcesz zaopatrzyć swoje mieszkanie i szafę w wakacyjne dodatki i rośliny przed latem? Jesteś entuzjastą urban jungle i chcesz stworzyć efektowne wnętrze, w którym główną rolę będą grały PLANTY i motywy roślinne? A może uwielbiasz styl boho? Łapacz snów nad łóżkiem, hamaki w ogrodzie lub mieszkaniu? Zwiewne sukienki, koronki, kwiaty we włosach?

To wydarzenie jest idealne dla Ciebie!

Znajdziesz tam między innymi:
– rośliny i sadzonki (np. sadzonki bananowców czy avocado, palmy bambusowe i egzotyczne rośliny)
– doniczki i naturalne, eco dodatki
– makramy, łapacze snów, huśtawki, hamaki
– dodatki do mieszkań (świeczki, plakaty, poduszki, kubki)
– odzież i akcesoria w stylu boho
– piękną, delikatną biżuterię w wakacyjnym klimacie

Przywitaj lato!
29 czerwca, 11:00 – 18:00
Forum Wydarzeń
WSTĘP BEZPŁATNY