Pohoda Festival 2020 powiększa line-up o Lykke Li

Z każdym dniem o Pohoda Festival 2020 robi się coraz głośniej. Wcale nas to nie dziwi, ponieważ line-up wydarzenia, co chwile powiększa się o kolejne genialne gwiazdy. Do programu dołączyła właśnie Lykke Li.

Pohoda Festival 2020 Lykke Li

Pochodząca ze Szwecji Lykke Li to jedna z najważniejszych postaci współczesnej sceny muzyki pop. Każdy kolejny singiel tej artystki z miejsca staje się światowym przebojem, a po jej utwory chętnie sięgają producenci największych dzieł kinowych i seriali. Międzynarodową sławę przyniósł jej z pewnością wydany w 2011 roku hit “I Follow Rivers”, ale na przestrzeni ostatnich lat dyskografia Lykke rozbudowała się o kolejne, rewelacyjne wydania, z najnowszym, wyprodukowanym przez Marka Ronsona “Late Night Feelings” na czele. Po występach na Coachelli, Glastonbury czy Lollapaloozie przyszedł czas na Słowację, i jesteśmy pewni, że będzie to jeden z najlepszych koncertów Pohoda Festival 2020.

Kogo jeszcze usłyszymy w Trenczynie? Odbywający się zaledwie 100 kilometrów od naszej południowej granicy festiwal kusi naprawdę interesującymi wykonawcami. Thom Yorke, Stormzy, Lykke Li, The Libertines, Metronomy, ZHU, Floating Points, shame, JPEGMAFIA, Parcels, slowthai czy The Comet is Coming to tylko początek ogłoszonego dotąd składu, który rozrasta się z dnia na dzień. Warto też wspomnieć, że Pohoda doceniana jest nie tylko przez fanów, ale i przez całe środowisko muzyczne. W ogłoszonych niedawno nominacjach do prestiżowych nagród European Festival Awards słowacka impreza znalazła się aż czterokrotnie (najlepszy line-up roku, najlepszy festiwal średniej wielkości, najlepszy promotor oraz innowator w kategorii zdrowia i bezpieczeństwa) – to najlepszy wynik wśród wszystkich wielkich imprez na naszym kontynencie!

Przypominamy! Tegoroczna edycja Pohoda Festival odbędzie się między 9, a 11 lipca na Słowacji! Jeśli więc jeszcze nie kupiliście biletów na Pohodę, to polecamy nie zwlekać z tym do ostatniej chwili – Słowacy rokrocznie mogą pochwalić się pełnym sold-outem. W regularnej sprzedaży są obecnie pełne, 3-dniowe karnety, zawierające także miejsce na polu namiotowym. Można je dostać za 109 euro na oficjalnej stronie imprezy, pod adresem https://www.pohodafestival.sk/en/shop.