Najnowsza płyta warszawskiej formacji Mama Selita jest już do nabycia we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Album Materialiści ukazał się pod szyldem nowego labelu Fonobo, należącego do wytwórni MTJ.

 

 

Nowy album grupy Mama Selita jest bardziej surowy oraz mocniejszy lirycznie i muzycznie niż debiutancki krążek 3,2,1…!. Został charakterny groove, jednak muzyka grupy stała się impulsywna i emocjonalna, co znalazło swoje odbicie w tekstach. Dużo w nowej Selicie wkładania palca w rany, zadawania niewygodnych pytań i szukania na nie odpowiedzi.

Cała płyta „Materialiści” utrzymana jest w brudnym, garażowym stylu. Tak ją nagrywaliśmy. Sam sposób realizacji jaki przyjęliśmy, czyli zamknięcie się w starej stodole i granie na setki, wymusiło takie, a nie inne brzmienie (…) Płyta jest intensywna, rockowa, zadziorna.. zaskakująca dla tych, którzy odbierali nas przez pryzmat pierwszej płyty i klimatów rageowo – redhotowych. To jest dla nas zdecydowany krok naprzód jeśli chodzi o poszukiwanie własnych rozwiązań – mówią o nowym materiale Mama Selita.

 

Wybierzcie się do sklepu i kupujcie koniecznie! Example.pl poleca!