Lunapark zamyka sezon :: będzie smacznie i tanecznie!

Lunapark, czyli kompleks rozrywkowo-gastronomiczny nieopodal Wisły, w najbliższy weekend kończy swój pierwszy sezon. Po niezwykle udanych wiosenno-letnich miesiącach, przestrzeń z dwiema klubokawiarniami, targiem street foodowym i masą innych atrakcji, pożegna się w wyjątkowym stylu!

Lunapark otworzył się 7 czerwca tego roku i błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych miejsc plenerowych tego sezonu. Kompleks zajmuje rozległy, zielony teren na prawym brzegu Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim 407. To właśnie tam, twórcy Nocnego Marketu, klubów Hocki Klocki i Niebo, zlotu food trucków Żarcie na Kółkach i baru Warmut stworzyli swój nowy projekt – wyjątkową przestrzeń o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, gastronomicznym i rekreacyjnym. Na to miejsce, które jest kwintesencją miejskich wakacji, składają się m.in.:

· 2 kluby muzyczne: znane już Hocki Klocki oraz nowa, zamknięta w namiocie cyrkowym Wata Cukrowa
· targ street foodowy: Mini Market, czyli młodszy brat Nocnego Marketu
· liczne bary: np. bar w karuzeli i inspirowany strzelnicą
· strefa sportowo-rekreacyjna i strefa gier

Przez cały sezon goście Lunaparku mieli okazję korzystać z bogatego programu darmowych wydarzeń, z których każdy mógł wybrać coś dla siebie. Za nami liczne koncerty, quizy, spektakle teatralne, pokazy filmowe, wydarzenia dla rodziców z dziećmi, panele dyskusyjne, targi, warsztaty i imprezy taneczne. Aktywności zarówno dzienne, jak i wieczorne.

Lato niestety dobiega końca i po tych pełnych emocji miesiącach, czas pożegnać pierwszy sezon Lunaparku. W planach m.in. ostatnie tańce do najlepszej elektroniki w Wacie Cukrowej, pyszny street food serwowany przez Mini Market oraz… Sylwester na niby w Hockach Klockach!
Oto, co organizatorzy przygotowali na te ostatnie dwa dni:

PIĄTEK / 20 września
https://www.facebook.com/events/512079162889956/lunapark example

SOBOTA / 21 września
https://www.facebook.com/events/2310613382602050/lunapark example

Zapraszamy!

LUNAPARK: www.facebook.com/lunaparknadwisla/

Wał Miedzeszyński 407 (tuż obok basenów, w stronę Mostu Poniatowskiego)

MINI MARKET: https://www.facebook.com/minimarket.warszawa/
HOCKI KLOCKI: www.facebook.com/HockiKlockinadWisla/
WATA CUKROWA: https://www.facebook.com/watacukrowaklub/