O tym, że dziewczyny są super, wiemy od zawsze i kochamy je po prostu za to, że są. Dziś pokazujemy Wam instagramowe sylwetki pięciu super girls, które nie przestają nas inspirować i które uwielbiamy za naturalność i bezpretensjonalność. Hasło przewodnie: #grlpwr!

@paulinkapuchalska

Paulina to połowa Elementu Żeńskiego, najbardziej dziewczyńskiego portalu w sieci. To z instagrama Paulinki dowiadujemy się o super trendach kosmetycznych, podglądamy jej kolorowe życie i dzięki niej poznajemy inne super dziewczyny, które często goszczą na jej profilu. Uwielbiamy ją!

@ciocialiestyle

Ciocia Liestyle to nasz prawdziwy girl crush. Uwielbiamy ją za poczucie humoru, dystans, pieska Leszka i filmiki na jej youtubowym kanale. Grażyna pokazuje nam, jak łączyć dziewczyńskość, kobiecość, poczucie humoru, a jednocześnie być najlepszą przyjaciółką facetów.

@ewelinagralak

Nie znamy nikogo innego o tak niepowtarzalnym i niewymuszonym  stylu. Ewelina to jedna z najbardziej uzdolnionych stylistek, która szturmem podbija świat mody i światowych brandów, współpracując z nimi podczas fashion weeków. Uwielbiamy podglądać jej kolorowe życie, stylizacje i spojrzenie na świat.

@martamartamach

Redaktor naczelna magazynu Zwykłe Życie to dziewczyna z krwi i kości. Inspiruje i zachwyca bezpretensjonalnością. Zabiera nas na wycieczki po najlepszych galeriach i miejscach, zwiedzamy z nią fantastyczne miejsca na kulturalnej mapie świata. Podglądamy jej mieszkanie i zazdrościmy kolekcji magazynów!

@julia.gruszecka

Julia to siostra Karoliny Gruszeckiej, stylistki magazynu Elle. Prowadzi swoją markę – Magic Mug, dzięki której nasze poranne kawy zawsze wypijamy z uśmiechem. Pokazuje nam na instagramie inspirujące miejsca w Warszawie i Lublinie, z którego pochodzi. Zabiera nas na koncerty, do knajpek i uczy, jak podchodzić do życia z uśmiechem i dystansem.

 

 

źródło: instagram