Frędzle, siateczkowe sukienki, brokat, szorty, kolorowe włosy… tak, tak kochani! Ruszył jeden z największych festiwali muzycznych – Coachella! Przyciąga on fanów muzyki z całego świata. Przez co jest to jeden z najbardziej radosnych i kolorowych festiwali. Dziś podpatrujemy jak prezentują się gwiazdy na Coachella!

Tegoroczna edycja tego festiwalu trwa od 13 do 22 kwietnia. Każdy dzień jest przepełniony najlepszą muzyką jaką możemy sobie wymarzyć. W tym roku na Coachella można zobaczyć między innymi Cardi B, Beyoncé, Eminema, The Weekend czy SZA (pełen line-up – tutaj).

Oprócz fanów dobrej muzyki, kalifornijski festiwal przyciąga również tłumy gwiazd. Które oczywiście wystylizowane w ubrania od najlepszy projektantów, lansują się na terenie Coachella. W tym roku nie zabrakło Paris Hilton, Belli Hadid, Rihanny czy Justina Bibera. Oczywiście pojawiły się również siostry Kardashian / Jenner. Kylie rzuciła wszystkich na kolana swoimi różowymi włosami. Trzeba przyznać, że młoda mama wie jak zwrócić na siebie uwagę.

Gwiazdy na Coachella są tam tak naturalne jak muzyka. To jest właśnie magia tego festiwalu, wszyscy są sobie równi, i jedzą tego samego burgera z food trucka!

źródło: instagram.com