States of Mind Festiwal x Pura Vida Festival w Krakowie

Pełni energii dzięki letniemu słońcu, stęsknieni za najlepszym designem w wyjątkowym klimacie zapraszamy 8-9 października na kolejną edycję targów States of Mind Festiwal x Pura Vida Festival w Krakowie!

States of Mind Festiwal to wydarzenie, które holistycznie zadba o Twój umysł i ciało. Od 2019 roku organizujemy największe wydarzenie tego typu w Krakowie, naszą ideą jest skupianie ludzi, którzy wzajemnie inspirują się, dążą do harmonijnego życia z naturą, równowagą emocjonalną i zdrowym stylem życia. States of Mind, czyli Magdalena Jabłońska i Dominika Mróz to pasjonatki idei slow life, świadomego balansu i harmonii życia! W swoim życiu starają podążać się tymi filozofiami, chcą zarażać tym innych i spotykać ludzi, którzy czują i myślą podobnie. W dzisiejszych czasach naprawdę tego potrzebujemy, zwolnić, skupić się na tym co ważne, oderwać się od technologii, skupić na swoim zdrowiu, ciele, a najważniejsze na swoim umyśle i emocjach.

Pura Vida Festival to słoneczny projekt, łączący miłośników lata i beztroskiego trybu życia, którzy dzielą się dobrą energią, balansem oraz podejściem do życia – Żyj chwilą! Surferzy, Nomadzi, zajawkowicze, designerzy, to właśnie takich wystawców tam spotkacie, tworzących akcesoria, produkty i usługi z wakacyjnym vibe’m.
Jesienna edycja to dwudniowe wydarzenie gdzie siłę łączą dwa Festiwale, States of Mind Festiwal oraz Pura Vida Festival. A na niej strefa targowa na niemal 100 wystawców, którzy tworzą unikatową atmosferę tego wydarzenia, ale również prelekcje i warsztaty z wyjątkowymi osobami, które chcą dzielić się energią i wiedzą z innymi. Odbędzie się 8-9 października w TAURON Arena Kraków.

Znajdziecie tam:
– holistyczne produkty,
– naturalne kosmetyki,
– naturalne świece, kadzidła i olejki,
– dobry design od polskich twórców,
– dodatki do wnętrz,
– naturalną biżuterię,
– naturalne i designerskie ciuchy,
– rękodzieło,
– ceramikę,
oraz wiele innych cudnych rzeczy!

Zapraszamy!
Wstęp: bezpłatny
Data: 8-9.10.2022, godziny 11.00-17.00, sobota i niedziela
Miejsce: Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/406405294607834 (https://www.facebook.com/events/406405294607834)
Instagram States of Mind Festiwal:
https://www.instagram.com/states_of_mind_festiwal/ (https://www.instagram.com/states_of_mind_festiwal/)
Link do wydarzenia na Facebooku Pura Vida Festival:
https://www.facebook.com/events/1006113856757581 (https://www.facebook.com/events/1006113856757581)
Instagram Pura Vida Festival:
https://www.instagram.com/pura.vida.festival/ (https://www.instagram.com/pura.vida.festival/)