Weekend to zdecydowanie nasze ulubione słowo, pewnie jak większość z Was czekamy na niego z utęsknieniem już od poniedziałku. Zobaczcie jak możecie spędzić czas w ukochanej stolicy!

kalendariumexample

PIĄTEK 06.02.2015

EXBOYFRIENDS – STARTER W TEATRZE@ SKETCH W TEATRZE WIELKIM

Dwóch pięknych i jeszcze młodych, a co najważniejsze najzdolniejszych rozkręcaczy baletu – Exboyfriends. Już w ten piątek rozkręcą starter jakiego jeszcze Teatr nie widział.

ONA LUBI SIĘ ZABAWIĆ!!! x 55

Za gramofonami mistrzowie melanżu w składzie: Auer, DJ Tuniziano oraz Dtl.

ŁOWCY x F.A.T. SKŁAD POWRACA x DZIK

Po serii udanych imprez w zeszłym roku, F.A.T. Skład powraca, tym razem do DZiKa. F.A.T. Skład = Flirtni + AM Radio + Teresa i Tygrysy.

WE ARE NOT COOL x KAROWA 31

Kolejna impreza z cyklu We are not cool, zagrają: koVValsky i Pitti Schmitti.

U KNOW ME RECORDS PRES. DANIEL DRUMZ „UNTOLD STORIES” LP Release Party 

Zapraszamy na oficjalne release party nowego albumu Daniel Drumz.

MASNY&BEJBI BDAY AB EQUIS AD ASINOS x BĄTĄ

Co tu dużo mówić starzejemy się. Starzejmy się zatem razem w pięknym stylu! W BĄTĄ!

EXBOYFRIENDS x DJ ROMI x SKETCH NITE

Wystarczy jedno magiczne słowo, aby zachęcić wszystkich do wyjścia na miasto: EXBOYFRIENDS <3

barstudio

SOBOTA 07.02.2015

#WHEREISMYMIND // POMOST 511 // KINO LUNA // SUPERHEROES PARTY // POWERED BY KĘDZIOR

Zdecydowanie nasz ulubiony cykl imprez w mieście, wraca do Luny już w najbliższą sobotę! Możecie być pewni, że gdy Kędzior bierze się za organizowanie imprezy, będzie to gruby melanż!

WIELKA WYPRZEDAŻ W BOOKOFF / ZIMA 2015

Już 7 lutego rusza wielka zimowa wyprzedaż. Część książek objęta będzie aż 75% rabatem. Wyprzedaż obejmie także naszą stronę www.bookoff.pl, z zakupu skorzystać będą mogli więc nie tylko bywalcy stacjonarnych księgarni.

JESSIE WARE x TORWAR

Jessie Ware ponownie zawita do Polski. Bilety na koncert zostały już wyprzedane, ale być może znajdziecie jakiś nielegalny sposób na ogarnięcie biletów.

PANI POZNA PANA:  ISayMikey & Nowosad & Jedynak 

Impreza Pani Pozna Pana wraca do Baru Parkingowa, zagrają:  I Say Mikey (AM Radio), Jedynak (Flirtini) oraz Nowosad/Taciturn (Dom Kultury).

URODZINY HUBSONA x NIEPOWIEM

Świętujemy urodziny Hubsona. Krótkie koncerty zagrają: Eldo, Pelson Molesta Parias, Dwa Sławy, Zetenwupe Ferajna, LJ Karwel oraz Kuba Knap.

DROGA DO DETROIT x MIŁÓŚĆ KREDYTOWA 9

W rocznicę urodzin J Dilla, zbliżamy się do Detroit, pomogą nam w tym: Burn Reynolds (Soul Service), Sonar Soul (U Know Me), Dvorak (Digital Meditation), Jedynak (Flirtini) oraz Ment XXL (Rasmentalism).

ZŻ x PJDNW x BarStudio. BAL KARNAWAŁOWY. FILM O MIŁOŚCI.

Zwykłe Życie i Bar Studio zapraszają na Bal Karnawałowy „Film o miłości”. Zagrają:  Piosenka jest dobra na wszystko

pomost

PONIEDZIAŁEK 09.02.2015

PRZEMYSŁAW MATECKI. SZORSTKO x ZACHĘTA

Matecki, rozpoczynając pracę nad wystawą, określał siebie jako „malarza sztalugowego”. Staroświecko brzmiącą definicją wskazał ważny punkt odniesienia, jakim jest tradycyjnie rozumiana praca artysty. Na wystawie znajdą się obrazy powstałe głównie w ostatnich miesiącach oraz rysunki tworzone od kilku lat, impulsywnie, w krótkich okresach czasu. Wystawę będzie można zobaczyć do 29 marca.

CZWARTEK 12.02.2015

ANDRZEJ WRÓBLEWSKI + „GDYBY DWA MORZA MIAŁY SIĘ SPOTKAĆ” = PODWÓJNY WERNISAŻ 

Wystawa stanowi prezentację bogatego dorobku Andrzeja Wróblewskigo i skupia się na dwóch kluczowych momentach jego twórczości. Jest również zwieńczeniem długiego i szczegółowego projektu badawczego.

„ŁAD-NIE”. WYSTAWA: SENTY-EKSKRE-MENTY. SZTUKA KOLAŻU. 

„ŁAD-NIE” to kolejna okazja spotkania poza wirtualną przestrzenią z kolażami z cyklu kolabo, który funkcjonuje na zasadzie współpracy między Senty-ekskre-mentami a innymi twórcami – fotografami oraz ilustratorami.

IZA LACH x STODOŁA

12 lutego 2015 w warszawskiej Stodole na nowej scenie Open Stage wystąpi IZA z zespołem. W roli supportu zaprezentuje się zespół Small Mechanics!

kolaz