„Czyż nie fajnie spać pod imitacją swojskich desek, miękkich pikowań, bądź w towarzystwie oczytanego lwa lub przyjaznego Indianina? Staramy się łamać schematy – u nas twarde drewno czy zimna blacha są miękkie, ciepłe i przytulne.” Poczytajcie co o przytulaniu i pościeli mówią twórczynie marki HUG the Stuff.

Kiedy ostatnio się przytulałyście?

Przytulamy się codziennie! Dzień bez przytulania dniem straconym! 😉

Skąd pomysł na stworzenie marki, której podstawą jest PRZYTULANIE?

Przytulanie kojarzy się z czymś przyjemnym dla ciała i duszy. Uspokaja, relaksuje, wprawia nas w dobry nastrój, daje nam poczucie ciepła, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. HUG the Stuff również chciałby budzić podobne skojarzenia i zapewnić naszym Klientom dozę przyjemności. Nasza pościel jest bardzo miła w dotyku, dzięki czemu możesz się w nią przyjemnie wtulić. Łóżko jest dla wielu z nas małym azylem, niczym ramiona bliskiej osoby, stąd między innymi pomysł na markę. Poza tym pragniemy, aby nasze wzory poprzez swoją niekonwencjonalność budziły zainteresowanie i powodowały uśmiech na twarzy. Mówiąc krótko, dążymy do tego, aby miękko i w unikatowym stylu poprawić jakość relaksu.

Opowiedzcie o Waszych wzorach pościeli. Dlaczego właśnie takie?

Uważamy, że na naszym rynku panuje „pościelowa” nuda. Nie do końca przemawiają do nas powtarzane ciągle wzory kwiatków, kropek i krateczek. Staramy się podchodzić do tego tematu z przymrużeniem oka i tworzymy rzeczy, które odbiegają od tego, co serwują nam popularne sklepy. Zależy nam na tym, aby nasze projekty były niesztampowe i zaskakujące, dzięki czemu dodadzą ciekawego charakteru każdej sypialni. Czyż nie fajnie spać pod imitacją swojskich desek, miękkich pikowań, bądź w towarzystwie oczytanego lwa lub przyjaznego Indianina? Staramy się łamać schematy – u nas twarde drewno czy zimna blacha są miękkie, ciepłe i przytulne.

Czy jest to Wasze jedyne zajęcie? Jeśli nie to jak udaje się Wam pogodzić wszystkie obowiązki tworząc tak spójną i dobrze prosperującą firmę?

Nadszedł moment, że całkowicie oddałyśmy się naszej marce. Stwierdziłyśmy, że aby robić coś porządnie, należy przeznaczyć na to dużo czasu i energii. Naszym priorytetem jest doskonała jakość produktu, zarówno pod względem materiału, wykończenia,  przemyślanych i niekonwencjonalnych wzorów, a także samego opakowania. Tworzenie projektów i kontrola jakości na każdym etapie są naprawdę czasochłonne. Ponadto kreowanie i rozwój marki wymagają sporego zaangażowania, dlatego chcemy się temu w pełni poświęcić.

Piszą o Was media, widać Was w telewizji. Czy możecie powiedzieć o sobie: Odniosłyśmy sukces?

Bardzo cieszy nas zainteresowanie ze strony mediów. Dostajemy również wiele pozytywnych reakcji zwrotnych od naszych Klientów. Nie tylko sprawia nam to ogromną przyjemność, ale i motywuje do działania i dalszego rozwoju. Niemniej jednak, jest jeszcze za wcześnie na słowo SUKCES. Przed nami dużo wyzwań i wiele dróg do przejścia. Bardzo cieszy nas ta perspektywa.

Na co powinna zwrócić uwagę osoba kupująca pościel?

Podstawą przy kupowaniu pościeli jest zwrócenie uwagi na jej jakość. Nasze pościele wykonane są ze 100% bawełny – tkanina ta pozwala oddychać skórze, jest przyjemna w dotyku i łatwo ją prać. Bardzo ważne, abyśmy zwrócili również uwagę na wymiar pościeli, tak, aby odpowiednio dopasować ją do swoich potrzeb.

Co wyróżnia Wasze produkty?

Naszą wizytówką jest niebanalne wzornictwo oraz wysoka jakość produktu, oparta na certyfikowanych tkaninach. Ma być funkcjonalnie, ale i ciekawie pod względem estetycznym.

Jakie plany na przyszłość?

Bardzo intensywnie myślimy o poszerzeniu rynku zbytu na inne kraje, właściwie rozpoczęłyśmy już działania, które zbliżają nas do tego celu. Pragniemy stać się marką międzynarodową i na tym chcemy się teraz skupić.

Tak więc życzymy Wam powodzenia! 🙂

Zobacz produkty HUG the Stuff.