Cześć tu Miłość – niezwykle osobisty singiel Pauli Romy!

Artystka znana z docenianych przez środowisko muzyczne utworów takich jak „Niedopowiedzenia” oraz „kreski” kontynuuje i wyraźnie zaznacza swoją obecność wciąż balansując pomiędzy ambitnym popem i alternatywą. Cześć tu Miłość – niezwykle osobisty singiel Pauli Romy!

Singiel zapowiada debiutancką EP’kę wokalistki, która ukaże się już niebawem! Nie byłoby to możliwe bez niewątpliwie rozpoznawalnych dźwięków gitar oraz współpracy producenckiej z cenionym Jurkiem Zagórskim.
Zobacz teledysk do singla „Cześć tu Miłość”

Przewrotność piosenki, a dokładnie warstwy lirycznej to świeże i alternatywne spojrzenie na jedno z najbardziej złożonych uczuć jakim jest miłość. Artystka w unikalny sposób unika otarcia się o powszechne w muzyce miłosne frazesy, a w zamian proponuję szczerą rozmowę ukazaną z na linii miłość – człowiek.

Słuchacze doceniają personifikacje uczucia, które prowadzi emocjonalny dialog.

„Cześć tu Miłość
zakorzeniłam się
w Tobie całej i chyba jakoś lżej
Dziwne motyle latają w noc i dzień
czuję coraz więcej
czy to pech?”

Niszowe w sztuce, spojrzenie na człowieka z perspektywy miłości rozkłada uczucie na części pierwsze.
Teledysk do singla ukazuje gradację uczucia za pomocą czerwieni oraz sprowadza wspomniany wcześniej dialog do rozmowy telefonicznej. Za koncept oraz produkcję klipu w reżyserii Marty Klibert oraz Janka Cabana ponownie odpowiedzialna jest Agencja kreatywna Sweet Jesus!

Po więcej muzycznych nowinek zapraszamy do zakładki MUZYKA.