Najbardziej hipnotyzujący duet tej wiosny. PAULA ROMA i Rosalie. Nowy singiel „Przez przypadki” już dostępny!

PAULA ROMA, kolejny raz częstuje nas wspaniałym alternatywnym brzmieniem, zaskakuje zaproszeniem do duetu Rosalie. – nietuzinkową i utalentowaną artystkę z nurtu współczesnego R&B. Najbardziej hipnotyzujący duet tej wiosny. PAULA ROMA i Rosalie. Nowy singiel „Przez przypadki” już dostępny!

Obdarzona jasnym srebrzystym wokalem Rosalie. w utworze, działa jako przeciwwaga do ciemnego głosu PAULI ROMY idealnie dopełniając tę historię.

PAULA ROMA o utworze Przez przypadki: „Wzloty i upadki, czyli słodko-gorzka miłość. Wsłuchując się w utwór doświadczamy czegoś na kształt powolnego zanurzania się, po to, aby na refrenie móc wzlecieć niczym w młodzieńczej, pierwszej fazie miłości”

„Wzloty otulone ciepłem
i
Spowite lodem upadki
Odmieniamy się przez wszystkie
Znane nam dotychczas przypadki
Przez siebie”

Nakręcony w nocnej scenerii klip symbolizuje spotkanie dwóch kobiet, które podczas swojej drogi mijają się, ukazując kontrast pomiędzy bielą a czernią uczuć. Dynamiczne przejścia między scenami pokazują burzliwą drogę do akceptacji siebie w długiej relacji.
Obraz stworzony został przez Mort Video w reżyserii Marty Bijan, a najciekawsze momenty na fotografiach uwieczniła Ola Bodnaruś.

PAULA ROMA jest znana z bardzo dobrze przyjętej przez rynek muzyczny Ep-ki „Cześć, tu PAULA ROMA” oraz ostatniego singla „Uziemienie”.
Jest autorką tekstu Przez przypadki oraz współautorką kompozycji, którą stworzyła wraz z Jurkiem Zagórskim, producentem utworu.