Wrzesień, zbliżająca się wielkimi krokami złota jesień to idealna czas na weekendowe drinkowanie w ulubionym lokalu w Warszawie. Gdzie wyruszyć w poszukiwaniu najlepszych drinków na bazie wermutu? Mamy na to gotową odpowiedz z 5 propozycjami najlepszych drinków prosto z wyjątkowego miejsca jakim jest WARMUT. W piątek po pracy wyruszamy do Nowego Jorku na aromatyczny Manhattan!

TORINO TONIC
Klasyczne włoskie połączenie wyrazistych smaków. Kawa, wermut i tonic, to trzy składniki, które grają pierwsze skrzypce w tym drinku.Odczuwalny smak kofeiny idealnie współgra z alkoholem i wyrazistym smakiem toniku. Dla tych co potrzebują kolejnej filiżanki mocnej ambrozji.

MANHATTAN
Klasyczny short drink, idealny na każdą porę dnia. Receptura prosto z Nowego Jorku. Manhattan to połączenie wermutu i bourbonu, z odrobiną angostury. Popijając tego drinka możemy poczuć zbliżającą się noc w wielkim mieście. Idealny na początek i zakończenie wieczoru!

WARMUT
Połączenie słodkiego, białego wermutu z kuszącą pianką z czerwonego wermutu. To flagowy autorski drink, który idealnie ukazuje pełnię smaku tego aromatyzowanego wina.Wygląda intrygująco a jego smak jest jeszcze ciekawy od wizualnej strony.

DZIECKO ROZMARYNY
Tym razem wermut w białej odsłonie! Wygląda niewinnie ale połączenie grejpfruta, rozmarynu i wody sodowej, nadaje odpowiedni charakter temu drinkowi. Świeżość rozmarynu w połączeniu z wyrazistym smakiem wermutu, to strzał w dziesiątkę. Aromatyczna namiastka ulubionych ziół przypominających beztroskie wakacje.

ANANASOWY EXPRESS
Egzotyczna mieszanka ananasa ze słodkim, czerwonym wermutem. Orzeźwiający smak nadają cytrusy i woda sodowa. Drink orzeźwiający idealny na początek wrześniowego tanecznego wieczoru!

Kuszące autorskie drinki znajdziesz w WARMUT tuż obok Placu Zbawiciela w zabytkowych wnętrzach MDM.