Tej jesieni Bienkovska zaprasza w podróż inspirowaną prostotą natury. Najnowsza kolekcja True Story to minimalistyczne w formie swetry, kardigany oraz sukienki. Zrównoważona kolorystyka opiera się na beżach, brązach, turkusach i szarościach, oddając charakter jesiennej scenografii.

W żadnym innym miejscu nie oddycham tak głęboko, jak otoczona wysokimi drzewami, upojona zapachem jesiennych liści, pośród szumu gałęzi i delikatnego kołysania wody… To moja pora roku. To moja energia i wrażliwość. ‐ opowiada o inspiracji do powstania kolekcji jej autorka, Milena Bieńkowska.

Sesja umiejscowiona została w najbliższej tej prawdzie scenerii. True Story nawiązuje do początków, do źródła, do prawdy. W szaleństwie, hałasie i przeładowaniu dzisiejszego świata głęboki oddech w otoczeniu natury pozwala zachować równowagę. Zdjęcia Łukasza Kusia oraz niepowtarzalna Marzena Jarczak ilustrują koncepcję projektantki, uwodząc i zapraszając do refleksji i spojrzenia na rzeczywistość z dystansu.

Najnowsza kolekcja True Story to ciepłe, oversize’owe swetry, które wraz z filiżanką ulubionej kawy pozwolą przetrwać długie, chłodne wieczory. Sukienki ‐ tuby z golfem i wydłużonymi rękawami to ukłon w kierunku silnego tegorocznego trendu ‐ bliskiej ciału miękkiej dzianiny. Długie kardigany z kolei staną się bazą codziennych stylizacji i alternatywą dla kurtek i żakietów. Uwagę zwraca olbrzymie poncho z frędzlami, falujące
przy każdym kroku podczas jesiennych spacerów. W poszukiwaniu jesiennych otuleń zaglądajcie na pakamera.pl.

Sesja zdjęciowa:
Zdjęcia: Łukasz Kuś
Modelka: Marzena Jarczak | Rebel Models
Stylizacja & Produkcja: Ewa Michalik
Makijaż & Włosy: Patryk Nadolny