WAKACJE W BARZE | 2. urodziny Warmutu

Zapraszamy na Wakacje w Barze – urodziny Warmutu, gdzie klimat metropolii z całego świata został uchwycony w nowej karcie koktajli. To okazja do wyrwania się na chwilę z miejskiego pędu i zatopienia w koktajlach przywołujących wspomnienia długich nocy na dachu baru w Bangkoku czy letniej beztroski na plaży w LA.

To już dwa lata, odkąd Warmut rozpowszechnia swoją kulturę przy Marszałkowskiej 45/49. Ta wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowego świętowania, więc dajcie się porwać razem z  Johnnie Walker na wakacje last minute w Śródmieściu Południowym.

Zachęcamy do wyrwania się na chwilę z miejskiego pędu i zatopienia w koktajlach przywołujących wspomnienia długich nocy na dachu baru w Bangkoku czy letniej beztroski na plaży w LA. Kalendarz sugeruje, że nadchodzi zachód ciepłych, letnich wieczorów, ale u nas nic nie zachodzi. Przedłużamy lato – zaczynamy wakacje w barze. I chociaż wiele kierunków zostało zamkniętych, my uruchamiamy loty do Warmutu. Oferujemy liczne destynacje – od kwitnącej wiśnią Japonii przez Meksyk upojony tequilą po słoneczną Barcelonę. A te wszystkie miejsca możesz odwiedzić w jeden wieczór dzięki naszym koktajlowym liniom lotniczym.

W ten ostatni weekend lata wznieś z nami toast autorskim wermutem, poznaj smaki światowych metropolii zatopionych w naszych koktajlach i skosztuj nowego menu. A to wszystko w rytmie ulubionej muzyki lub dźwięku radości zwycięstwa – bo GRAM powraca! W weekend urodzinowy zaczynamy sezon na gierki. I kraftowe piwa.

Celebrujmy niekończące się lato i nasze 2. urodziny!

Dołącz do wydarzenia: TUTAJ

EXAMPLE.PL