Upieraj się i obstawaj przy swoim. Spełniaj swoje marzenia i żyj kolorowo – to hasło przewodnie marki Insist. Proste modele szybko dostosowują się do roli w jakiej kobieta znajduje się w danej chwili. Pamiętajcie, że zmiana dodatków odmienia wizerunek. Zapraszamy do wywiadu z projektantką Anną Pająk.

Jak powstał pomysł na stworzenie marki?
Od dziecka lubiłam szyć i tworzyć. W pewnym momencie mojego życia chęć tworzenia zwyciężyła nad szarością dnia codziennego. Wybrałam marzenia, postanowiłam przestać dostosowywać się do tego, czego wymagają ode mnie inni i w końcu zaryzykować. Chciałam odkryć siebie, pokierować swoim życiem w taki sposób, abym w końcu była szczęśliwa. Tak właśnie powstała marka Insist. Insist, czyli „upierać się” – postawiłam na swoim i udało się!

Jak wygląda proces twórczy, skąd pochodzą inspiracje?
Inspiruje się głównie architekturą i designem. W rzeczywistości jednak wpływa na mnie wszystko, co mnie otacza, lubię również śledzić pokazy mody, przeglądać magazyny. Najczęściej inspiracja pochodzi z zewnątrz, ale przetwarzana jest wewnątrz mnie, filtruje ją przez swoje odczucia, własną estetykę. Jeśli staramy się dopasować do oczekiwań innych, starać się stworzyć coś, na co może być popyt, ostatecznie dostajemy zlepek niepasujących do siebie elementów, chaos. Spójna wizja musi powstać w głowie projektanta i zostać zrealizowana zgodnie z jego wyobrażeniami i założeniami.

Kto jest odbiorcą marki? Jakie są klientki marki?
Klientka marki Insist to kobieta o duszy dziecka, wiecznie młoda, wolna, a jednocześnie musząca na co dzień dostosować się do pewnych obowiązujących konwenansów. Dzięki naszym ubraniom kobieta może zrzucić kajdany codzienności, stylizacje bowiem łatwo przeobrażają się z formalnych w wygodne i luźne stroje. W zależności od tego, czy mamy w sobie rockową duszę, czy chcemy poczuć się seksownie, z marką Insist to wszystko jest możliwe. Wystarczy zmiana obuwa czy dodatków, a kobieta od razu może poczuć się prawdziwą, wyzwoloną wersją samej siebie.

Kiedy możemy spodziewać się nowości i czym marka zaskoczy?
Nowości szykujemy już na jesień. Pojawi się również niespodzianka na czas karnawału, ponieważ przygotowujemy kolekcję sukienek sylwestrowych. Jedna z nich zostanie zaprojektowana przy współpracy z młodą projektantką wnętrz. Na pewno będzie ciekawie i zaskakująco!

Zobaczcie nowości Insist na pakamera.pl