Już 6 maja światło dzienne ujrzy debiutancki album projektu Zimowa. Płyta zatytułowana została Cover The Fall, znajdzie się na niej 11 autorskich utworów, w tym znane już większości You Came Here, Inevitable oraz singiel 22, który zapowiada całe wydawnictwo. Album ukazuje się dzięki wsparciu fanów oraz internautów w ramach projektu crowdfundingowego na portalu wspieramkulture.pl.

Zimowa jest projektem pochodzącym z Wodzisławia Śląskiego. Zespół tworzy wokalistka Aneta Maciaszczyk, instrumentalista Michał Mentel, podczas koncertów towarzyszą im: Michał Husak – gitara, Jakub Buczek – bas/sampler. Ich muzyka określana jest jako mieszanka chłodnej, przestrzennej elektroniki z brudnymi gitarami w nieco odrealnionej formie nawiązującej do brzmień z przełomu lat 80. i 90. Muzyka oraz teksty piosenek, które znalazły się na albumie „Cover The Fall” w całości są autorstwa Anety Maciaszczyk oraz Michała Mentela. Natomiast za finalne brzmienie odpowiada Marcin Cichy z zespołu Skalpel.

Zespół zagrał także koncert w ramach Offsesji ze studia im. Agnieszki Osieckiej w programie Piotra Stelmacha – Offensywa – na antenie radiowej Trójki. Występ na żywo wywołał ogromne zaskoczenie i wzruszenie słuchaczy, o czym świadczą komentarze i wiadomości, które dotarły do zespołu. Oprócz solowych koncertów, Zimowa do tej pory miała okazję zagrać na jednej scenie z duetem Rebeka, zespołem Dziewczyny oraz podczas AlterFest 2015 w Mysłowicach wspólnie z projektami Małe Miasta, Sjón oraz xxanaxx.