Zapraszamy na czwarte urodziny LAS – Lokalnej Atrakcji Stolicy

Już w najbliższy weekend, 16-18 września, odwiedź LAS – Lokalna Atrakcja Stolicy, aby świętować czwarte urodziny miejsca, które jest przez wielu uważane za najpiękniejszą restaurację w Warszawie. Nastaw się na kulinarne zaskoczenia, barowe nowości, muzyczne doznania i urodzinowy chill w miejscu, które łączy w sobie oazę relaksu ze świetną zabawą i tętniącym życiem barem. Co będzie się działo?

czwarte urodziny LAS

Czwarte urodziny LAS

Urodziny LASu startują w piątek o 19.00. Na gości będzie czekać specjalne menu festiwalowe, ponieważ w urodzinowy weekend odbędzie się również znany i lubiany Festiwal Tatara.
Urodziny LASu, to jedyna okazja, by spróbowac takich znakomitości jak:
› Tatar wołowy
piklowana szalotka / ogórek konserwowy / majonez wędzony / stynki / topinambur / lubczyk /
› Tatar z grzybów / borowik grillowany /chrupiące enoki / shimeji / pieczarka /szalotka / majonez rozmarynowy / świeży ogórek 42 zł
›Tatar ze strusia / czerwona cebula / kapary / ogorek marynowany / popcorn /oliwa szczypiorkowa / krokiet z wędzonego ziemniaka 46 zł
›Flaki wołowe / bon bony z wołowiną

Do tego, bar przygotował specjalny urodzinowy koktajl, który zaskoczy każdego!

16 września, w piątek, odbędzie się właśnie główna impreza urodzinowa, jednocześnie otwierająca urodzinowy weekend. Właśnie tego dnia odbędzie się również koncert Unemployed Lovers, którzy są już znani gościom LASu, ponieważ niejednokrotnie mogli ich usłyszeć podczas Letniej Sceny Muzycznej LAS.

Dla tych, którzy ich jeszcze nie znają:
Unemployed Lovers czyli Jasiek Więckowski i Mateusz Szulik. Duet już po raz kolejny pojawi się na scenie Lokalnej Atrakcji Stolicy.

Unemployed Lovers to dwójka przyjaciół, którzy w duecie tworzą cały band! Grają na NA ŻYWO, używając tzw. „loopera”, dzięki któremu dodają wiele instrumentów jednocześnie: perkusję, bas, ukulele, czy chórki.

Wszystko utrzymane jest w pełni akustycznym klimacie oraz innowacyjnym brzmieniu. Zagrali setki koncertów na terenie całej Polski, grając między innymi dla takich sieci, jak Douglas czy Sphinx. Nawiązaliśmy również stałą współpracą z restauracjami Beef n’ Pepper, Ten Warszawiak, MOMU, Banjaluka, SingSing Warsaw itp.

Zapowiada się wieczór pełen toastów ulubionymi koktajlami. Na miejscu będziecie mogli skosztować własnej produkcji nalewek czy oryginalnych pozycji, wśród których królują europejskie giny.

W pierwszej części jubileuszowego wieczoru, pełen zieleni cocktail bar, wypełni muzyka na żywo. Przygotuj się na cudowny jazz i standardy w nowych akustycznych aranżacjach.

Będzie smacznie, będzie hucznie, będzie pięknie. zajrzyjcie koniecznie!

Miejsce: LAS ul. Solec 44, Data: 16 września Start: 19.00 Wstęp Wolny!
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1293753124767133