Letnia Scena Muzyczna LAS prezentuje: Unemployed Lovers

Wakacyjny cykl “Letnia Scena Muzyczna LAS” trwa w najlepsze. W każdą środę w restauracji LAS – Lokalna Atrakcja Stolicy, odbywa się cykl muzycznych spotkań pod hasłem “Letnia Scena Muzyczna LAS Prezentuje”. W restauracji odbywają się darmowe koncerty na żywo. Podczas koncertów można zrelaksować się przy jazzowo bluesowych brzmieniach, często w nowym wydaniu i z połączeniem elektroniki. W najbliższą środę zapraszamy na Unemployed Lovers.

Unemployed LoversKoncerty pod hasłem Letnia Scena Muzyczna LAS prezentuje, odbywają się w każdą środę od godziny 19:00. Każdego tygodnia, przed gośćmi restauracji wystąpią inni artyści z różnorodnymi aranżami muzycznymi. Wstęp jest bezpłatny.

Letnia Scena Muzyczna LAS

Unemployed Lovers czyli Jasiek Więckowski i Mateusz Szulik. Duet już po raz kolejny pojawi się na scenie Lokalnej Atrakcji Stolicy.
Unemployed Lovers to dwójka przyjaciół, którzy w duecie tworzą cały band! Grają na NA ŻYWO, używając tzw. „loopera”, dzięki któremu dodają wiele instrumentów jednocześnie: perkusję, bas, ukulele, czy chórki.
Wszystko utrzymane jest w pełni akustycznym klimacie oraz innowacyjnym brzmieniu. Zagrali setki koncertów na terenie całej Polski, grając między innymi dla takich sieci, jak Douglas czy Sphinx. Nawiązaliśmy również stałą współpracą z restauracjami Beef n’ Pepper, Ten Warszawiak, MOMU, Banjaluka, SingSing Warsaw itp.

Czas spędzony w restauracji podczas tych wydarzeń urozmaici z pewnością nowe, setowe menu, przygotowane specjalnie na tę okazję.
Kuchnia przygotuje propozycje przekąsek, które pod hasłem “Małe przyjemności” urozmaicą gościom pobyt.

Nowa propozycja z karty, to przekąski idealne do wina, drinków czy piwa. Coś niezobowiązującego, w dobrej cenie, do pochrupania w towarzystwie. A skoro mowa o winie, to od wtorku do piątku, w godzinach 15.00-19.00 druga butelka wina, bądź drugi kieliszek jest 50% taniej.
Wracając do “Małych Przyjemności”, to będą to między innymi:

• Mule smażone w occie / czosnek / chilli / kolendra / natka / olej tłoczony na zimno

• Chorizo / pomidory / papryka / czosnek / cebula / białe wino

• Papryka grillowana faszerowana kozim serem / pieprz / kapar

• Speck i marynowane oliwki dolci siciliane

• Ser dojrzewający / balsamiczny krem / konfitura

• Ziemniaki francuskie/ sos cheddar / szczypior

Cykl i propozycja menu została stworzona z myślą o każdym, kto przy muzyce na żywo, zajadając się lekkimi przekąskami, w atmosferze bez nadęcia w przyjemnym miejscu zechce spędzić wieczór, relaksując się i odrywając od codziennych obowiązków.

FB: https://www.facebook.com/events/1259971974774071/1259972004774068/