LAS: małe przyjemności, muzyka na żywo i cała gama autorskich coctaili (również bezalkoholowych)

LAS – Lokalna Atrakcja Stolicy, znajdująca się na warszawskim Powiślu, to nie tylko restauracja z fantastyczną wariacją na temat kuchni polskiej. W restauracji, raz w tygodniu, już od maja, pod hasłem “Letnia Scena Muzyczna Prezentuje”, odbywają się dostępne dla każdego się koncerty na żywo. Restauracja zachęca do skorzystania z szerokiej oferty coctail baru, proponując do tego set przekąsek, przygotowanych specjalnie na spotkania przy winie czy drinku.

LAS - Lokalna Atrakcja Stolicy

LAS – Lokalna Atrakcja Stolicy, zachwyca nie tylko kuchnią na wysokim poziomie, wypełnioną wysokiej jakości produktami i zaskakującymi połączeniami smaków, ale również niezwykle szeroką ofertą coctail baru.

Przestronne, ale klimatyczne i przytulne wnętrza są tylko dopełnieniem karty restauracji, wypełnionej wariacjami na temat kuchni polskiej. Warszawiacy doskonale znają to miejsce pod kątem kulinarnym, chętnie do niego wracają.

Restauracja zachęca do zapoznania się z ich kolejnym czarnym konikiem, czyli coctail barem. Szeroki wybór, dopracowane receptury i przede wszystkim propozycje dla osób nie pijących alkoholu, pozwolą spędzić w LAS dobre chwile w dobrym towarzystwie.

Aby urozmaicić czas spędzony przy winie, coctailach, na długich rozmowach, luźnych spotkaniach, restauracja LAS proponuje set przekąsek, który nazwali “Małe przyjemności”

LAS - Lokalna Atrakcja Stolicy

Nowa propozycja z karty, to przekąski idealne do wina, drinków czy piwa. Coś niezobowiązującego, w dobrej cenie, do pochrupania w towarzystwie. Będą to między innymi:

Mule smażone w occie / czosnek / chilli / kolendra / natka / olej tłoczony na zimno
Chorizo / pomidory / papryka / czosnek / cebula / białe wino
Papryka grillowana faszerowana kozim serem / pieprz / kapar
Speck i marynowane oliwki dolci siciliane
Ser dojrzewający / balsamiczny krem / konfitura
Ziemniaki francuskie/ sos cheddar / szczypior

Do tego w każdą środę do końca lata, w restauracji odbywają się dostępne dla wszystkich koncerty na żywo. Granie w klimatach jazzowych, soulowych, przepełnione pozytywną energią i relaksacyjnym vibem.

Cykl i propozycja menu została stworzona z myślą o każdym, kto przy muzyce na żywo, zajadając się lekkimi przekąskami, w atmosferze bez nadęcia w przyjemnym miejscu zechce spędzić wieczór, relaksując się i odrywając od codziennych obowiązków.

LETNIA SCENA MUZYCZNA LAS: https://www.facebook.com/events/1259971974774071/1259971984774070

LAS – Lokalna Atrakcja Stolicy
Solec 44, Powiśle
https://www.facebook.com/las.warszawa