LAS świętuje pierwsze urodziny, a my wraz z nim!

Lokalna Atrakcja Stolicy, czyli dobrze znany nam, jak i wam LAS obchodzi pierwsze urodziny! Z tej okazji czekają nas beztroski chill zakrapiany wyśmienitymi drinkami i doskonałą muzyką!

Jeśli wraz z przyjaciółmi szukasz pomysłu na weekend to musicie koniecznie odwiedzić LAS – Lokalna Atrakcja Stolicy i świętować z nimi ich pierwsze urodziny. Nastawcie się na beztroskie pląsy i urodzinowy chill w miejscu, które łączy w sobie oazę relaksu ze świetną zabawą i tętniącym życiem barem. Czas spędzony w gronie przyjaciół, z kieliszkiem ulubionego trunku i w otoczeniu zieleni? Brzmi dobrze! LAS zadba o to, aby każdy wyszedł ugoszczony i szczęśliwy.

Urodzinowa impreza wystartuje już o 18:00.

Na gości będzie czekać specjalne menu przygotowane z myślą o tych, którzy regularnie odwiedzali LAS w ostatnim roku. Powrócą stare, dobre klasyki, które pokochaliście. Nie zabraknie również ulubionych koktajli, którymi będzie można wznosić urodzinowe toasty. Na miejscu będziecie mogli skosztować nalewek własnej produkcji czy oryginalnych pozycji, wśród których królują europejskie giny.W pierwszej części jubileuszowego wieczoru, pełen zieleni cocktail bar, wypełni muzyka na żywo. Od 18:30 w ogrodzie będzie można zrelaksować się przy występie duetu: Ania Rosochacka (wokal) i Piotr Bogutyn (gitara). Natomiast o 21:00 zagra dla Was DJ Sztuka, który w rytmie największych hitów zmieni leśny ogród w roztańczony parkiet pod gołym niebem.

Będzie smacznie, będzie hucznie, będzie pięknie, a nawet akustycznie!

Więcej na: https://www.facebook.com/events/651022055394589/