Po niezapomnianej pierwszej edycji Wisłoujścia – letnie święto muzyki elektronicznej w nadmorskiej Twierdzy powraca w 2019 roku. Organizatorzy ogłaszają nowa edycję, podczas której dodają kolejny dzień, pola namiotowe na terenie festiwalu i jeszcze jedną scenę.

Kluby Smolna i Sfinks ponownie łączą siły z lokalnymi ekipami krakowskiego Prozaka, poznańskiej Tamy i wrocławskiej Pralni, aby pełne ciężkich brzmień Kazamaty, Twierdza oraz tajemnicza i orientalna scena ukryta w lesie – Raj, mogły ponownie przyjąć i zachwycić wszystkich festiwalowiczów 9 i 10 sierpnia 2019 roku. Niespodzianką będzie natomiast zupełnie nowa scena oraz pole namiotowe, gdzie festiwalowicze znajdą między innymi zajęcia jogi, warsztaty oraz liczne strefy chill.

Nowa edycja to ponownie tylko polski line-up, składający się z najlepszych rodzimych artystów. Podczas zeszłej edycji monumentalną Twierdzę ożywiły świetnie występy między innymi Catz ’N Dogz oraz Błażeja Malinowskiego. Wisłoujście to też pracujący przy nim lokalni promotorzy i ekipy opiekujące się oprawą wizualną imprezy. Dekoracje, scenografia, instalacje artystyczne oraz szeroki wybór stoisk oferujących nie tylko doznania muzyczne – to rzeczy, na które organizatorzy tak jak podczas minionej edycji, stawiają również w 2019 roku.

Ze względu na zabytkowy profil lokacji oraz bezpieczeństwa uczestników liczba biletów jest mocno ograniczona.

Data: 9-10.08.2019
Miejsce: Twierdza Wisłoujście – Muzeum Gdańska
Ceny biletów: 119-159 zł

Bilety dostępne od 30.01.2019 od godz. 10:00 na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i GoOut oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step