Wielkimi krokami zbliża się gorące lato, a wraz z nim najgorętsze odpalenie letniego ogrodu Iskry Pole Mokotowskie. Już 23 maja klub Iskra Pole Mokotowskie otwiera sezon letni, a wraz z nim ogród z basenem. Z tej okazji zagrają najlepsi warszawscy DJe: koVValsky, BOOGIE, KOMAR, SEREK oraz Def Wave. Impreza będzie trwać do białego rana!

BANG! Czas na oficjalne OTWARCIE OGRODU w ISKRZE. W sercu Warszawy znajdziesz najlepszą balangę nad basenem i na zielonej trawce! Wspomnienia już wracają na myśl o zeszłym sezonie? Tego lata będzie jeszcze lepiej. Wyobraźcie sobie te weekendowe spotkania przy basenie, niezapomniane imprezy pod chmurką, urodziny przyjaciół lub po prostu letni chillout pod drzewem. Brzmi zachęcająco?

Wielkie otwarcie rozpocznie się o godzinie 22:00. Do dyspozycji gości, przez całą noc, będą dostępne wszystkie obiekty z ogrodu. Będzie można posiedzieć przy basenie i wypić pysznego drinka przy barze. Dodatkowo dla gości odbędzie się pokaz Fly Board, przygotowany przez zespół Airdeck. Wejście do klubu dla osób zapisanych na liście na Facebooku jest bezpłatne, pozostali goście – 10 złotych.

 

Co? Wielkie otwarcie ogrodu

Gdzie? ISKRA Pole Mokotowskie

Kiedy? 23/05/2015, start: 22:00

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1637230846511224/