Wielka Uczta zawita nad Wisłę :: jedz, pij i baw się!

Popularna formuła spędzania czasu przy jedzeniu i kulturalnego biesiadowania znana z europejskich stolic i śródziemnomorskich miasteczek tego lata zawita nad Wisłę! Już w kolejną sobotę (29 czerwca) otworzy się Wielka Uczta Warszawska – plenerowy kompleks który zacumuje na Bulwarze Grzymały – Siedleckiego, obok mostu Poniatowskiego.

Do tej pory odbyły się dwie, weekendowe edycje Wielkiej Uczty w Centrum Praskim Koneser. Tego lata wielosmakowa uczta przy wspólnej biesiadnej ławie będzie w każdy weekend, w nowej lokalizacji aż do połowy września!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów. W menu znajdziesz najlepsze specjały. Spróbujesz kultowych pozycji ulubionych warszawskich lokali gastronomicznych. Spotkasz najlepszych, wyselekcjonowanych wystawców, którzy zaprezentują swoje najznakomitsze potrawy, wyroby i przetwory. Przez cały weekend będziesz próbować, kosztować i degustować. Poznasz nowe smaki i wrócisz do tych, które już bardzo dobrze znasz.

Na wygłodniałych smaków i rządnych około kulinarnych atrakcji co weekend czekać będzie 20 stołecznych gastronomów, streetfoodowych wystawców, producentów produktów spożywczych. Będą stoiska z produktami mięsnymi, wegetariańskimi, wegańskimi, bez laktozy, słodyczami, kiszonkami i kuchniami z całego świata. To będzie wielosmakowa biesiada dla podniebienia.

Wielka Uczta nad Wisłą to raj nie tylko dla podniebienia, Wielka Uczta to także bar z alkoholem oraz scena z aktywnościami towarzyszącymi. Poza częścią gastronomiczną Odwiedzający goście otrzymają sporą dawkę wiedzy i atrakcji. Wszystkie aktywności m.in. warsztaty, prelekcje, zabawy i zajęcia sportowe odbywające się w ramach imprezy będą bezpłatne i dostępne dla każdego.

Dołącz do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/555178168346135/

Kiedy i Gdzie?
29-30 czerwca 2019
12.00 – 22.00 (sobota i niedziela)
Bulwar gen. Grzymały- Siedleckiego
Lokalizacja: https://goo.gl/maps/FRLEmVysJz5UqGN76