Przed nami długi czerwcowy weekend i aż trzy wydarzenia z potężną dawką elektroniki w klubie Smolna. Ich gośćmi będą m.in. Alexander Kowalski, Somewhen i Extrawelt live.

Na start długiego weekendu czeka nas noc z udziałem cenionych artystów sceny techno. Alexander Kowalski to bardzo doświadczony producent, wywodzący się z podziemnej sceny Berlina. Jego kariera wydawnicza trwa od prawie 20 lat i w tym czasie zdążył współpracować m.in. z Kanzleramt czy Mord Records. Somewhen to artysta nieco młodszy, ale również bardzo utalentowany, o czym świadczy rezydentura w Berghain i wydawnictwa m.in. w Ostgut Ton oraz jego własnej wytwórni Sana.

Alexander Kowalski – From Within The Circle

Somewhen – Schakal

Bohaterami piątkowego wydarzenia będą Extrawelt. Arne Schaffhausen oraz Wayan Raabe to producenci o niepowtarzalnym stylu. Ich albumy co kilka lat ukazywały się w należącej do Svena Vätha wytwórni Cocoon, a zawarty na nich i innych wydawnictwach materiał, duet z powodzeniem prezentuje publice podczas autorskich live actów. O tym, jak świetnie radzą sobie na scenie, można było przekonać się podczas zeszłorocznego Undercity.

Extrawelt Live @ Time Warp 2017

Emocji nie zabraknie również podczas kolejnej, bardzo mocnej odsłony Locals Night. 22 czerwca na Smolnej zagra kilku przedstawicieli czołówki polskiej sceny techno, czyli Błażej Malinowski, Jurek Przeździecki, Private Press i Violent – wszyscy z wymienionych mają na koncie wydawnictwa w zagranicznych wytwórniach. Lżejsze brzmienia na Patio zaprezentują z kolei GiGi i Tenes.

Blazej Malinowski – In Reverse

Terminarz wydarzeń na nadchodzący weekend:

19.06: Alexander Kowalski, Somewhen + MKO
21.06: Extrawelt live + DUSS, Terstin, RTMTS, Glasse, Foxall
22.06: Smolna Locals Night – Błażej Malinowski, Jurek Przezdziecki live, Private Press live, Violent, GiGi & Tenes

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38