Wczasy pośród słoni – Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort

W północnej Tajlandii, na urokliwym wzgórzu z widokiem na rzeki Mekong i Ruak znajduję się magiczne miejsce, które oprócz majestatycznych krajobrazów, pozwala na obcowanie z dziką naturą. W tym oszałamiającym otoczeniu, możemy podziwiać cieszące się wolnym życiem słonie! Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort jako pierwszy ośrodek na świecie, daje gościom niepowtarzalną okazję na spędzenie nocy obserwując te przepiękne zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Zapraszamy na wczasy pośród słoni!

Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort rozciąga się na 160 akrach starożytnej dżungli w północnej Tajlandii. To tu w zaciszu drzew, powstały przeźroczyste namioty w kształcie baniek, które pozwalają na obcowanie z dzikimi słoniami w ich naturalnym środowisku. Jungle Bubble, bo tak nazwano te niezwykłe konstrukcje, stoją na specjalnych drewnianych podestach, co zapewnia doskonały widok w dzień, jak i daję niesamowite nocne wrażenia – leżąc na łóżku, można podziwiać mieniące się niczym diamenty niebo. Jungle Bubbles zostały zaprojektowane na zamówienie przez Eye In The Sky i są wykonane z zaawansowanej technologicznie tkaniny poliestrowej przy użyciu ekskluzywnej technologii Precontraint Serge Ferrari, aby stworzyć środowisko, w którym goście mogą cieszyć się naturą, nie zakłócając przy tym życia słoni i nie niszcząc środowiska.

Same namioty mają powierzchnie 22 metrów kwadratowych i są w pełni klimatyzowane. Znajdziemy tam między innymi sypialnie z dużym łóżkiem, salon, oraz łazienkę z toaletą. Decydując się na noc w Jungle Bumbbels i wczasy pośród słoni, musimy być gotowi na koszt ok. 2300 złotych. za dwie osoby. W cenę wliczono również kosz ze świeżymi owocami oraz zaopatrzony mini bar.

Jungle Bubbles są częścią Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort, który znany jest ze swojego obozu pomocy dla słoni, utworzonego wraz z Golden Triangle Asian Elephant Foundation (GTAEF). Powstał on przede wszystkim po to, aby pomagać i chronić słonie, które ze względu na czynniki społeczne są zmuszane do życia w rezerwatach, i nie są w stanie zapewnić sobie i swoim rodzinom odpowiedniej pomocy oraz ochrony.

Jeśli interesują was wczasy w Jungle Bubbles zajrzyjcie na stronę Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort, wystarczy kliknąć tutaj.

zdjęcia: mat. prasowe