Boho weddings – targi ślubne

„W związku z dynamiczną sytuacją związaną z koronawirusem podjęliśmy decyzję, aby przełożyć wiosenną edycję boho weddings – targi ślubne | Katowice, Szyb Wilson, 15 marca na najbliższy możliwy termin.

W tym momencie nie możemy podać dokładnej daty – prosimy Was o śledzenie informacji, które na bieżąco będziemy umieszczać na naszych kanałach.

Życzymy wszystkim zdrowia

zespół targów ślubnych boho weddings”

 

Boho weddings powstało z miłości do naturalnego, niewymuszonego piękna. Chcemy, żeby produkty naszych wystawców wpisywały się w delikatną estetykę stylu boho, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność wśród przyszłych Panien Młodych. Podczas krakowskiej edycji targów wśród wystawców spotkacie projektantów zwiewnych, koronkowych sukienek, oryginalnych jubilerów, florystów tworzących małe cuda, wedding plannerów o szczególnej wrażliwości. Dekoratorów o niekonwencjonalnym spojrzeniu, fotografów oraz filmowców, którzy zatrzymują czas w pięknych kolorach i kadrach. Fotobudki pełne ciekawych dodatków. Cukiernie z pysznymi wypiekami, klimatyczne bary oraz inne ciekawe propozycje wpisujące się w atmosferę boho
ślubu. Zabierzcie ze sobą przyjaciół i rodziców, spędźcie inspirujący dzień. Targi ślubne  będą różnorodne, tak, abyście mogli przygotować swoje przyjęcie w niezapomniany sposób. Organizatorki obiecują wprowadzić Was w niezwykły nastrój. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Par Młodych, targi odbędą się również na Śląsku. W imieniu organizatorek zapraszamy Was 15. marca do Katowic do Galerii Szyb Wilson.

Boho weddings – targi ślubne
KIEDY: 02.02.2020 godz.11-18
GDZIE: FORUM WYDARZEŃ, ul. Konopnickiej 28, Kraków – WSTĘP WOLNY
Wydarzenie: bit.ly/bw-krakow
FB @targi.boho.weddings IG@targi_bohoweddings