Ekotyki – naturalne kosmetyki na koniec lata!

Ekotyki – naturalne kosmetyki na koniec lata! Zapachem naturalnych świec i kosmetyków będą kusiły swoich gości Ekotyki – targi kosmetyków naturalnych, które 3 i 4 września wracają do zabytkowej hali Starej Zajezdni.

Dzień robi się coraz krótszy, i, choć mamy nadal pełnię lata, jesień nieuchronnie czeka na horyzoncie, a wraz z nią chłodne wieczory i długie godziny spędzane w domu. Czemu nasz dom nie miałby pięknie pachnieć?
Organizatorzy Ekotyków zapraszają na zamknięcie sezonu wakacyjnego – razem z wystawcami z całej Polski zachęcają do zaopatrzenia się w naturalne kosmetyki, akcesoria do pielęgnacji oraz świece z wosku sojowego. Nie zabraknie kosmetyków dla dzieci i czworonożnych domowników. Będzie można przetestować produkty, skorzystać z wyjątkowych promocji, odebrać gratisy do zakupów i poznać trendy w kosmetologii.
Jesień i zima to czas, gdy na naszą uwagę zasługuje nie tylko skóra na twarzy.
W specjalnej Krainie Świadomej Pielęgnacji Włosów, stworzonej przez markę Hairy Tale Cosmetics dostępne będą bezpłatne badania trychologiczne, pomoc ekspertek w doborze kosmetyków, mikrobiolog, który opowie o produktach marki i oczywiście specjalne promocje! Na miejscu spotkacie Agnieszkę Niedziałek, znaną jako @napieknewlosy 🙂

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Targi odbędą się 3 i 4 września w godzinach 11:00-18:00 w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu.

Śledźcie social media Organizatora:
https://instagram.com/ekotyki
https://www.facebook.com/events/380520924178330

__

Ekotyki są wydarzeniem dla osób w każdym wieku, lubiących proste ale skuteczne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Dzięki dużej ilości stoisk oraz różnorodności oferty wystawców, każdy znajdzie tu coś dla siebie – od kosmetyków do twarzy, włosów, dla dzieci czy mężczyzn, po bezpieczne detergenty, świece sojowe czy artykuły higieniczne w duchu zero waste. Te targi to świetne miejsce dla osób, które dopiero szukają alternatywy dla kosmetycznej chemii, są ciekawe nowości kosmetycznych i chciałyby przetestować je na sobie. Warto rozpocząć swoją drogę ku naturalnej pielęgnacji właśnie tutaj – na targach pełnych fachowych porad i darmowych konsultacji, a przy okazji skorzystać z atrakcyjnych ofert, zniżek i próbek produktów.

Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. To także okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi – tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych ale też po prostu się potargujesz!
Ekotyki to wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziesz tu ogromny wybór kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach. Podczas każdej edycji na gości czeka kilkudziesięciu wystawców i marek kosmetyków naturalnych oraz akcesoriów zero waste. Targi są zawsze bezpłatne dla odwiedzających.

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki, miłośniczki naturalnej pielęgnacji, psów i dobrego dizajnu. Pomysł na targi zrodził w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i szukała naturalnych zamienników ulubionych produktów z drogerii. Ekotyki odbywają się kilka razy do roku w Krakowie oraz Katowicach.