Mam przyjemność poinformować Was o konkursie organizowanym przez serwis meble.pl. Formuła jest iście wakacyjna. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego, najbardziej WYJĄTKOWEGO zdjęcia z tegorocznych wakacji. Poprzez WYJĄTKOWOŚĆ rozumiana jest unikatowość oraz jednorazowość danej chwili, budynku, elementu wnętrza, wystroju, człowieka, zwierzęcia, krajobrazu, itd. Interpretacja zadania jest w pełni dowolna i 14 osobowe JURY zdecyduje, które podejście do tematu było według JURY najtrafniejsze.

Konkurs  WYJĄTKOWE nagrody za WYJĄTKOWE zdjęcie! rozpoczyna się dziś – 23 lipca 2012 roku, i potrwa do końca lata, czyli 22 września 2012 roku. Przebiegał będzie w III niezależnych etapach:
– I etap –  23 lipca-11 sierpnia,
– II etap – 13 sierpnia- 1 września,
-III etap –  3 września-22 września.
Po zakończeniu każdego z etapów nastąpi jego rozstrzygnięcie i przyznanie nagród.  Generalna zasada: jedna osoba może przesłać tylko jedno WYJĄTKOWE zdjęcie na tylko jeden, wybrany przez siebie, etap.  Zdjęcie musi być wykonane samodzielnie, nie może być wcześniej nigdzie publikowane ani zgłaszane na inne konkursy.

CO  TRZEBA  ZROBIĆ?
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać WYJĄTKOWE zdjęcie w letnich miesiącach 2012 roku. Następnie dodać je do galerii na specjalnie przygotowanej podstronie  http://www.meble.pl/wakacje i cierpliwie oczekiwać na werdykt jury.
Sposobem na  zwiększenie swojej szansy na wygraną, jest zachęcanie przyjaciół i znajomych  do głosowania i komentowania naszego zdjęcia. Warto to zrobić, bo po pierwsze – praca, która będzie miała najwięcej głosów od internautów otrzyma nagrodę, a po drugie – liczba uzyskanych głosów, jak również wszystkie komentarze, będą stanowiły istotną wskazówką dla jury w poszukiwaniu tych najbardziej WYJĄTKOWYCH zdjęć.

NAJWAŻNIEJSZE – NAGRODY!
Są naprawdę WYJĄTKOWE. Na zakończenie każdego z trzech etapów konkursu po trzy nagrody przyzna jury oraz po jednej internauci (zdjęcie, które otrzyma najwięcej głosów).

Jesteśmy zarówno jednym z patronów zabawy, jak i członkiem JURY . Czekamy na Wasze zdjęcia 🙂

więcej informacji tu