CatchTHEmoment – Answear ogłasza konkurs dla fotografów-amatorów

Carpe diem! Maksyma zaczerpnięta z poezji Horacego w niczym nie straciła na aktualności. Dziś mówimy raczej łap chwilę – czerp z życia pełnymi garściami i ciesz się drobiazgami. Takie radosne podejście do życia zainspirowało pierwszy polski multibrandowy sklep internetowy Answear.com do zorganizowania niebanalnego konkursu fotograficznego pod hasłem CatchThemoment. Na miłośników fotografii czeka wspaniała zabawa w łapanie niezwykłych kadrów, a dla najlepszych zdaniem jury – nagrody pieniężne. Na czym polega ten konkurs?

CatchThemoment – łap chwile swoim aparatem fotograficznym

Para młoda uciekająca przed ulewą do samochodu albo dzieci, które skaczą po kałużach tuż po niej, mając za plecami przepiękną podwójną tęczę – jeśli widziałaś lub widziałeś kiedyś takie ujęcia, najpewniej zastanawiałaś lub zastanawiałeś się, jakie będzie zakończenie tej historii. Czy deszczowa aura w dniu ślubu przyniesie świeżo upieczonym małżonkom szczęście? Czy do dzieci dołączy ich domowy pupil, czy raczej mama w obawie o przeziębienie zawoła je do domu? Wszystkie te wyjątkowe chwile, które złapał Twój wzrok, warto uwiecznić również aparatem fotograficznym, aby wziąć udział w konkursie CatchTHEmoment, który organizuje znany sklep internetowy https://answear.com/.

Lifespiration Starts Here, czyli żyj tu i teraz

Uwielbiasz fotografować i zastanawiasz się, gdzie – jako amatorka lub amator – możesz szukać kadrów do swoich zdjęć? Żyj na własnych zasadach – radośnie i wbrew konwenansom, a wyjątkowe lifespiracyjne chwile pojawią się same. Scenerią kadru, który uwiecznisz na konkursowej fotografii, może być miejski park, górski szczyt albo Twój balkon – łap chwile i czerp z życia pełnymi garściami z aparatem w dłoni!

Jak mówi Kacper Brylski, Communication Manager Answear: „Jako marka chcemy nieustannie zachęcać do życia w pełni, do szukania powodów, chwil, momentów, które wywołują emocje, inspirują, pozwalają spojrzeć dookoła i zachwycić się światem. Kolejna edycja cieszącego się ogromną popularnością konkursu CatchTHEmoment jest okazją, by wspólnie z naszą społecznością stworzyć galerię lifespiracji i zaprezentować to, co nas inspiruje na co dzień i od święta w różnych obszarach naszego życia, nie tylko w modzie”.

Jak wziąć udział w konkursie fotograficznym CatchTHEmoment?

Jeśli fotografujesz amatorsko, w dniu wysłania pracy konkursowej masz co najmniej 18 lat i mieszkasz na terytorium Polski, rozglądaj się za wyjątkowymi kadrami. Zdjęcie możesz wykonać w dowolnym miejscu na świecie, a potem udostępnić je na Instagramie. Musisz oznaczyć je nazwą organizatora, czyli @answear i otagować nazwą konkursu – #catchthemomentpl. Należy również polubić profil Answear na Instagramie. Konkurs trwa od 28 kwietnia do 31 lipca 2023 roku. Najbardziej kreatywne i lifespirujące zdjęcia wybierze trzyosobowe jury, w którego składzie znajdują się: Przewodniczący Jury Marcin Franczak (Answear Creative Director), Kacper Barylski (Head of Communication Answear) i Igor Szwęch (twórca internetowy). Więcej o zasadach konkursu przeczytasz na stronie: https://catchthemoment.answear.com/.

Podsumowując, świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu, wyćwiczenie uważności na otaczający Cię świat i odkrycie nowych pokładów kreatywności – Answear.com zachęca do utrwalania wyjątkowych momentów w kadrze. Poza przyjemnością amatorskiego fotografowania czekają także nagrody finansowe – główna wynosząca 10 000 zł i 10 nagród dodatkowych w wysokości 1000 zł. Zapraszamy do udziału w konkursie!