BRANDED Fashion – konferencji o marketingu w modzie

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji BRANDED Fashion – wydarzenia zorganizowanego przez SKN Marketingu, skupiającego się na marketingu w modzie, ze szczególnym uwzględnieniem streetwear’u w tegorocznej edycji.

BRANDED Fashion
Prelekcje rozpoczniemy w środę 17 maja o godzinie 17:30. Na pierwszym wykładzie, zatytułowanym „Art Branding w modzie”, Malwina Wawrzynek z Pret a Create przedstawi fascynujący temat związany z połączeniem sztuki i marki w modzie. Następnie, o godzinie 18:30, wystąpi Mikołaj Barczewski, założyciel popularnej marki streetwearowej 2005, który podzieli się swoimi doświadczeniami i sukcesami w branży.

Kolejny dzień konferencji, czyli czwartek 18 maja, rozpocznie się o godzinie 17:30 w Auli II. Emilia Maj z Publicis Consultants poprowadzi prelekcję, która przybliży nam świat Public Relations w kontekście mody. Ostatnie przemówienie odbędzie się o godzinie 18:30 i będzie prowadzone przez Pawła Sabarańskiego, specjalistę od streetwear’u i założyciela Grail Point’u.

Całe wydarzenie odbędzie się w budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, przy al. Niepodległości 128. Aby wziąć udział, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do pobrania darmowego biletu za pośrednictwem strony Evenea. Dodatkowo, konferencja objęta jest akredytacją DIMAQ, co oznacza możliwość zdobycia aż 5 punktów recertyfikacyjnych.

BRANDED:Fashion to doskonała okazja dla wszystkich entuzjastów mody, marketingu i streetwear’u, aby poszerzyć swoją wiedzę oraz czerpać inspirację z ciekawych prezentacji. Nie przegapcie tej unikalnej okazji i dołączcie do nas w tym wyjątkowym wydarzeniu!

LINK DO ZAPISÓW:
https://app.evenea.pl/event/branded-fashion-2023/?fbclid=IwAR0wJBE1mHOr0rlMGo4Fvt9EWqxbyK1ga8JPZF7ogWbESG7GMwpP1ODqETs

LINK DO WYDARZENIA:
https://facebook.com/events/s/branded-fashion-2023/630111318577224/