Targi Trends 4 Kids –  21.11 ponownie w TAURON Arenie Kraków!

Targi Trends 4 Kids –  21.11 ponownie w TAURON Arenie Kraków!

Kraków! Po dłuższej przerwie wracamy do Was! I przygotowujemy kolejny wyjątkowy dzień, który mamy nadzieję spędzicie z nami. Wydarzenie dedykujemy przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców. Tak! Cenimy i wspieramy polskie marki i małe, rodzinne manufaktury, które kreują cuda z miłości do dzieci.

Targi Trends 4 Kids zagoszczą 21 listopada w TAURON Arenie Kraków w godzinach 10.00-17.00
Będzie jak zawsze kolorowo i z mnóstwem dobrej energii!

STREFA ZAKUPÓW – tego dnia będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych jesieno-zimowych kolekcji, a wśród nich znajdziecie niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek, które wspieramy.
Wystawcy specjalnie na ten dzień przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty dla Gości targów.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających aktywności.
Nuda tego dnia jest u nas zabroniona!
Najmłodsi Goście wezmą udział w twórczych warsztatach. Animatorzy zaangażują dzieci w rozwiązywanie zagadek i łamigłówek, które fantastycznie wpływają na rozwój wyobraźni dziecka, a dzięki Wirtualnej Rzeczywistości i najnowszej technologii VR najmłodsi przeżyją niewiarygodną przygodę w 3D, odkrywając tajemnice miejsc, do których na co dzień dostęp jest utrudniony lub niemożliwy jak świat podwodny czy kosmos. Na dzieci będą czekać też zajęcia manualne z kodowania, malowanie buziek, warsztaty slime, fantazyjne tatuaże i o wiele więcej.
Dzieci kochają budować, konstruować, tworzyć…i to właśnie będziemy także robić na targach w Krakowie!
Budowanie ogromnych budowli czy technicznych stworów o gigantycznych rozmiarach jest możliwe dzięki ogromnym klockom Tomi-Tomi. Duże, kolorowe i łatwe do uchwycenia elementy zmieniają się w bajkowy świat pobudzając wyobraźnię i rozwijając zdolności motoryczne dzieci.
Wpadnijcie do nas tego dnia! Zgarnijcie domowników, sąsiadów, dajcie cynk znajomym!
Widzimy się już niebawem.
Do zobaczyska!
Wstęp:

BILETY ZAKUPIONE ONLINE: osoby dorosłe 8 zł, dzieci bezpłatnie
BILETY ZAKUPIONE STACJONARNIE W DNIU TARGÓW: osoby dorosłe 10 zł, dzieci bezpłatnie
Szczegóły na:
www.trends4kids.pl
https://www.facebook.com/events/593909098021873