Targ Świąteczny w Galerii Szyb Wilson w Katowicach

Targ  Świąteczny – już 14-15 grudnia Galeria Szyb Wilson wypełni się po brzegi oryginalnymi stoiskami z całej Polski! Świąteczna atmosfera, mnóstwo inspiracji prezentowych, grzaniec, dobre jedzenie, ciekawe warsztaty świąteczne dla najmłodszych!


Wszystko to znajdziecie w najbliższy weekend podczas Targu Świątecznego w Galerii Szyb Wilson w Katowicach. W trakcie wydarzenia będzie można zrobić przedświąteczne zakupy – na prezenty i do domu, rozgrzać się gorącymi napojami oraz spróbować przepysznych pierogów z różnych stron świata. Podczas targów pojawi się ponad kilkudziesięciu wystawców, którzy zaoferują m.in. produkty wykonane własnoręcznie, co sprawi, że Wasze prezenty będą jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne! Znajdziecie tam m.in. przetwory, herbaty, kawy, konfitury, sosy, słodkości, nalewki i inne rozgrzewające alkohole. Nie zabraknie kosmetyków, biżuterii, książek dla małych i dużych, modnej odzieży oraz dodatków od młodych projektantów, a także ozdób świątecznych i opakowań na prezenty. Na najmłodszych będą czekały dodatkowe atrakcje! Stowarzyszenie „Rolki Sielec. i jest fajnie” poprowadzi warsztaty tworzenia szmacianych laleczek oraz ozdób świątecznych z filcu. Wydarzeniem towarzyszącym będzie Festiwal Pierogów Świata!

Targ Świąteczny odbędzie się 14-15 grudnia w Galerii Szyb Wilson przy ul. Oswobodzenia 1 w Katowicach. Potrwa od godziny 12:00 do godziny 19:00 w sobotę jak i w niedzielę. Wstęp wolny!

https://www.facebook.com/events/2417974105133420/