Zieleń, świeże powietrze i przepyszne jedzenie. Tak właśnie będzie wyglądać Targ Śniadaniowy na Agrykoli! Pierwszy startuję już w tę niedzielę. To będzie istna uczta i to nie tylko dla zmysłu smaku.

W sierpniu na mapie Warszawy pojawiła się nowa miejscówka, gdzie możemy wspólnie z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi spędzić wolny czas. Agrykola, tak jak nazwa wskazuję, znajduję się na warszawskiej Agrykoli, w miejscu gdzie niegdyś znajdował się słynny Plac Zabaw.

Teraz Agrykola to w ciągu dnia kawiarnia z pyszną kawą od Colours Of Coffee i ręcznie przyrządzanymi bajglami, zaś w nocy – miejsce imprez i wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty czy sety DJskie. Możemy więc tu spokojnie spędzić cały dzień! Miejsce otwiera się też na  na lokalną społeczność dając im możliwość uczestniczenia w warsztatach, organizując pikniki i targi. Jedną z tego typu inicjatyw będzie Targ Śniadaniowy, którego pierwsza odsłona odbędzie się w niedziele 19.08.

Do parku na Agrykoli zawitają stoiska i foodtrucki oferującą najlepszą żywność, wyroby mięsne, mleczne, pieczywo, warzywa, jak i owoce. Do weekendowego wypoczynku przyczynią się też leżaki i koce, które wraz z zielenią parku i muzyką uświetnią niedzielne wydarzenie.

Data: 19.08.2018
Godziny: 10:00 – 17:00
Adres: Al. Tomasza Hopfera 9
Wydarzenie: www.facebook.com/events/862654127455821/