Sycylijska cytryna i pastelowy lazur :: kolory tego lata

Lato jeszcze trwa! Dlatego warto nosić najmodniejsze kolory, a są nimi sycylijska cytryna i pastelowy lazur. Osobno prezentują się doskonale, ale połączone w jednej stylizacji są obłędne! Influencerki z całego świata pokochały to połączenie.

W każdym sezonie mamy wyróżnione kilka najmodniejszych kolorów. Podczas tegorocznego okresu wiosenno-letniego są to living coral, ziemisty brąz czy neon green. Wśród modnych barw nie zabrakło również sycylijskiej cytryny i pastelowego lazuru, które pokochały takie influencerki jak María Bernad, Stephanie Broek czy Fanny Ekstrand. Co ciekawsze nie noszą one ich oddzielnie tylko starają się miksować! Efekt? Według nas jest naprawdę obłędny. Sycylijska cytryna i pastelowy lazur połączone w jednej stylizacji czy nawet pojawiające się na tej samej części garderoby to niezwykle zaskakująco dobre i świeżę połączenie, które idealnie pasuję na lato.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Never alone with this bag ??

Post udostępniony przez Fanny Ekstrand (@fannyekstrand)

Prosta sukienka w odcieniach sycylijskiej cytryny, połączona z butami lub torebką w kolorze pastelowego lazuru będzie świetnie wyglądać na weselnym przyjęciu. Jeśli szukasz czegoś bardziej casualowego na co dzień, to zainwestuj w delikatną lekką bluzkę lub przewiewną spódnicę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

July 2018 ? July 2019 @palomawool

Post udostępniony przez Stephanie Broek (@stephaniebroek)

W poszukiwaniu ubrań, akcesoriów i biżuterii w modnych kolorach sycylijskiej cytryny i pastelowego lazuru, warto zajrzeć na platformę Pakamera.pl. Polskie marki doskonale wiedzą i potrafią wyczuć co jest modne  i jkaie trendy utrzymają się dłużej niż tylko jeden sezon. Koniecznie poznaj niezwykłą ofertę polskich marek i stwórz swój własny niepowtarzalny zestaw z najmodniejszych kolorów!