Sycylijska cytryna i pastelowy lazur :: kolory tego lata

Lato jeszcze trwa! Dlatego warto nosić najmodniejsze kolory, a są nimi sycylijska cytryna i pastelowy lazur. Osobno prezentują się doskonale, ale połączone w jednej stylizacji są obłędne! Influencerki z całego świata pokochały to połączenie.

W każdym sezonie mamy wyróżnione kilka najmodniejszych kolorów. Podczas tegorocznego okresu wiosenno-letniego są to living coral, ziemisty brąz czy neon green. Wśród modnych barw nie zabrakło również sycylijskiej cytryny i pastelowego lazuru, które pokochały takie influencerki jak María Bernad (https://www.instagram.com/maria_bernad/), Stephanie Broek (https://www.instagram.com/stephaniebroek/) czy Fanny Ekstrand (https://www.instagram.com/fannyekstrand/). Co ciekawsze nie noszą one ich oddzielnie tylko starają się miksować! Efekt? Według nas jest naprawdę obłędny. Sycylijska cytryna i pastelowy lazur połączone w jednej stylizacji czy nawet pojawiające się na tej samej części garderoby to niezwykle zaskakująco dobre i świeżę połączenie, które idealnie pasuję na lato.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Never alone with this bag ??

Post udostępniony przez Fanny Ekstrand (@fannyekstrand)

Prosta sukienka w odcieniach sycylijskiej cytryny, połączona z butami lub torebką w kolorze pastelowego lazuru będzie świetnie wyglądać na weselnym przyjęciu. Jeśli szukasz czegoś bardziej casualowego na co dzień, to zainwestuj w delikatną lekką bluzkę lub przewiewną spódnicę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

July 2018 ? July 2019 @palomawool

Post udostępniony przez Stephanie Broek (@stephaniebroek)

W poszukiwaniu ubrań, akcesoriów i biżuterii w modnych kolorach sycylijskiej cytryny i pastelowego lazuru, warto zajrzeć na platformę Pakamera.pl. Polskie marki doskonale wiedzą i potrafią wyczuć co jest modne  i jkaie trendy utrzymają się dłużej niż tylko jeden sezon. Koniecznie poznaj niezwykłą ofertę polskich marek i stwórz swój własny niepowtarzalny zestaw z najmodniejszych kolorów!