Smolna 2020 – oto co przyniesie nowy sezon

Warszawski klub Smolna ogłosił program wydarzeń na zimę i wiosnę 2020 roku. Wśród ogłoszonych artystów są m.in. takie nazwiska, jak Recondite, Tiga czy The Black Madonna. Co jeszcze przygotowała klub na pierwszą połowę 2020? Szczegóły poniżej!

Stołeczny klub w kamienicy przy ul. Smolnej 38 przyzwyczaił fanów różnych brzmień elektroniki do line-upu na najwyższym poziomie. Jaki będzie nowy zimowo-wiosenny sezon w jednym z najlepszych Warszawskich klubów? Smolna swoim najnowszym line-upem pokazuję, że nie zwalnia tempa, i ciągle podnosi poprzeczkę konkurencji.  podobnie wygląda to w przypadku artystów, którzy wystąpią tam podczas zimowo-wiosennych wydarzeń.

smolna 2020

Jednym z najmocniejszych punktów w ogłoszonym programie bez wątpienia będzie powrót do Warszawy ikony elektroniki z Niemiec, czyli Recondite, który w roku 2018 wystąpił na Undercity, zaś w kolejnym roku – na Smolnej. Skoro mowa o ikonach, na Smolną powróci także Tiga, a gratką dla fanów tanecznej elektroniki będzie z pewnością występ The Black Madonny.

Parkietowych brzmień na pewno nie zabraknie także podczas setów takich postaci, jak George Fitzgerald, KiNK, Virginia czy 박혜진 park hye jin. Na brak ciekawych wydarzeń nie będą mogli narzekać także fani mocniejszych odmian elektroniki, bowiem w terminarzu pojawiły się m.in. takie nazwiska i pseudonimy, jak Enrico Sangiuliano, Etapp Kyle, Dax J, Rebekah, Kittin, Nastia czy Robert Babicz. Smolna 2020 to zarówno te bardziej taneczne, jak i emocjonalne przeżycia, o nie z kolei zadbają Guy J oraz Kiasmos – w tym przypadku w wydaniu DJ-skim.

Pełna lista ogłoszonych artystów na kolejny sezon:

999999999 live
Colin Benders live
Daria Kolosova
Dax J
Enrico Sangiuliano
Etapp Kyle
Fideles
George Fitzgerald dj set
Gorovich
Guy J
Kiasmos dj set
KiNK live
Kittin
KlangKuenstler
Lilly Palmer
Nastia
Rebekah
Recondite live
Robert Babicz live
Steffi
The Black Madonna
Tiga
Virginia
박혜진 Park Hye Jin

Więcej na www.smolna38.com