Ekopiękno – targi Kosmetyków Naturalnych

EKOPIĘKNO –  Już 18 i 19 stycznia w Poznaniu odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych
Jest to miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.

Podczas targów jest możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.
Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.
Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii to doskonały sposób aby zadbać o nasze ciało i naszą planetę.

Jedną z marek, która pojawi się na targach jest KOI. To mała rodzinna firma prowadzona przez mamę i córkę.
Ich produkty to Kosmetyki skuteczne, zdrowe, silne, bez alkoholu i parabenów. Świeże, stworzone z aktywnych składników w maksymalnym stężeniu.Gama produktów jest dopasowana do każdego rodzaju skóry. 

Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu w Poznaniu- największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce .
Imprezą towarzyszącą będzie Festiwal Kawy i Czekolady!

Ekopiękno, Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
Pawilon nr.1
sobota: 11:00-19:00
niedziela: 11:00-18:00
bilety 5 zł do godz 13, po godz 13:00 wstęp bezpłatny!

https://www.facebook.com/targikosmetykownaturalnych/