Do tej pory nie było jeszcze w Polsce równie szalonego konkursu! Narzeczeni, którzy wezmą w nim udział mają szansę wygrać realizację wymarzonego ślubu i voucher na pakiet ślubny o wartości 50 000 PLN ! Do udziału zaprosiliśmy te pary, które poznały się w internecie i mają dość odwagi, żeby symboliczne “tak” powiedzieć sobie w świetle reflektorów, na Stadionie Narodowym, podczas ślubnych Targów Wedding.

 

unnamed

 

Wierzymy, że ich historie mogą być równie romantyczne, jak te z klasycznych hollywoodzkich filmów i mamy nadzieję, że uczestnicy konkursu pomogą nam to udowodnić. Najlepiej dobranej, zakochanej parze narzeczonych chcemy pomóc zrealizować marzenia i zwieńczyć ich wyjątkową historię bajecznym ślubem. Bo lubimy szczęśliwe zakończenia. Konkurs WEDDING ma także wymiar charytatywny, gdyż promuje akcją „Prezenty bez Pudła”, której twórcą jest Fundacja UNICEF. Prezenty bez Pudła to oryginalny sposób na wsparcie UNICEF, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania bliskich prezentami. Zakup Prezentu bez Pudła to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt w miejsce prowadzenia programów pomocowych.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie: www.sympatia.pl/wedding oraz na stronie www.e-wedding.pl