Najnowsza wystawa Josha Cheuse’a w Morrison Hotel Gallery w Nowym Jorku, zatytułowana Grooving Years przedstawia zdjęcia największych gwiazd muzyki, które znany fotograf wykonał podczas swojej 30 letniej kariery.

Josh Cheuse od zawsze kochał muzykę, ale nie przejawiał żadnych talentów związanych z tą dziedziną sztuki, dlatego właśnie zdecydował się uwieczniać artystów na swoich fotografiach i tym samym wnieść coś od siebie do muzycznego świata.

Josh, mając niespełna 16 lat zaczął fotografować artystów grających w klubach, które ze względu na ilość czasu, który w nich spędzał, szybko stały się jego drugim domem. Cheuse miał przyjemność robić zdjęcia m.in.: Beastie Boys, Madonnie i Joe Strummerowi, z którymi prywatnie się kolegował. Madonna była zwykłą dziewczyną, z którą tańczyliśmy, spędzaliśmy czas i paliliśmy. Była jak znajoma z klubu, zawsze bardzo słodka. Mówiła, że zostanie największą wokalistą wszech czasów – wspomina fotograf.

Podczas najnowszej wystawy artysty Grooving Years, będzie można zobaczyć zdjęcia wykonane podczas ponad 30 lat pracy fotografa. Fani muzyki, w Morrison Hotel Gallery w Nowym Jorku, będą mieli okazje zobaczyć wiele niepublikowanych wcześniej zdjęć artystów takich jak Oasis, Run-DMC, Lady Gaga czy MGMT.