Weekend 15-16 grudnia zarezerwujcie na świąteczne zakupy i rodzinną zabawę. Po raz dziesiąty będziecie mieli okazję wziąć udział w targach niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. Impreza odbędzie się na terenie ciepłego i zadaszonego centrum konferencyjnego Stadionu Śląskiego.
Zakupy, ale też wsparcie fundacji!

Tegoroczna świąteczna edycja SILESIA BAZAAR ponownie obfituje w akcje o charakterze charytatywnym. Dekorując pierniczki i robiąc zakupy u wystawców, których stoiska oznaczone są tabliczką Uskrzydlonej Marki, można wspomóc podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. Fundacja Świetlikowo i Iskierka organizują specjalne warsztaty dla dzieci podczas, których dzieci wykonają oryginalne ozdoby, a Fundacja For Animals organizuje sprzedaż przedmiotów na cele wsparcia bezdomnych zwierząt w mieście. Wierzymy, że wart pomagać !
Rodzinne atrakcje – nikt nie będzie się nudził.
SILESIA BAZAAR to wydarzenie, które jest nie tylko okazją do robienia zakupów. Podczas każdej edycji jest organizowana wspólnie z portalem Silesia Dzieci specjalna strefa zabaw i warsztatów dla dzieci. Udział w tych zajęciach jest bezpłatny. Dzieci będą mogły zapoznać się z podstawą muzyki na stoisku Pauza Art., zaprzyjaźnić się z matematyką z MathRiders, na stoisku sieci przedszkoli Kraina Odkrywcy poukładać puzzle i wykonać ciekawe projekty plastyczne z użyciem różnych materiałów. Niespodzianką będzie cała sala zabaw i warsztatów dla dzieci animowana przez Siemianowicki Dom Kultury. Żadne dziecko nie będzie się nudzić!

Znajdziesz niepowtarzalny prezent.
SILESIA BAZAAR to jednak przede wszystkim targi niezależnej mody i dizajnu. Na stoiskach wystawców znajdziecie ubrania, dodatki, gadżety, akcesoria do domu, biżuterię i naturalne kosmetyki. Wszystkie produkty prezentowane na targach wyróżnia niebanalne wzornictwo, ręczne wykonanie i wysoka jakość materiałów. To wszystko sprawia, że wydarzenie jest idealną okazją, by zakupić świąteczne prezenty dla najbliższych. Odwiedzając targi wybierać będziemy mogli z oferty ponad 80 firm z całej Polski.

Wstęp na wydarzenie jest biletowany (bilety w cenie 9 zł dla osób od 15 do 65 roku życia, a 15 zł dla rodzin. Młodzież i seniorzy wchodzą za darmo) .
Wejście bramą nr 8 na Stadion Śląski. Godziny otwarcia 11:00 – 18:00.
Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znajdziecie na stronach:
www.facebook.com/silesiabazaar
Oraz wydarzenia https://web.facebook.com/events/461835074223826/
Zapraszamy!