Już dosłownie za kilka dni zasiądziemy do świątecznego stołu. To wyjątkowa okazja, którą warto celebrować w specjalny sposób. Uroczysty strój z pewnością w tym pomoże. Dziś idealna sukienka na święta!

Sukienka to doskonały wybór na tak wyjątkową okazję jak święta. W takim okresie jak Boże Narodzenie, warto postawić na kolor, my oczywiście polecamy czerwień! To barwa, która doskonale kojarzy się z tym okresem. Przy świątecznym stole możesz również nieco zaszaleć – atłas, koronka czy nieduże cekinowe wstawki będą ładnym akcentem. Jednak pamiętaj – Boże Narodzenie to nie Sylwester! Duże dekolty, wielkie balowe suknie i przesadne makijaże, nie są dobrym wyborem. Te elementy zachowaj na karnawał, który zacznie się już zaraz.

Sukienka na święta, powinna być raczej delikatna w kroju i na tyle wygodna by nie krępować ruchów – w końcu trochę będzie się jadło. Jeśli myślisz o czarnej stylizacji, to nie zapomnij rozświetlić jej biżuteria. Dodasz sobie tym blasku i unikniesz nieco „grobowego” looku. W końcu Boże Narodzenie to okres pełen radości. Wraz ze stylistami Pakamera.pl przygotowaliśmy specjalną selekcje. Znajdziesz w niej nie tylko modne sukienki, które będziesz mogła założyć w okresie świąt, ale również biżuterię czy dodatki. A to wszystko od Polskich twórców! Selekcje znajdziesz klikając TUTAJ!


źródło: Pakamera.pl