Smolna i Burn Energy Drink zapraszają na specjalny występ Setha Troxlera. Amerykańska gwiazda muzyki klubowej będzie świętować swoją nową EP-kę wydaną z okazji 10 lat obecności w Europie.

Seth Troxler 10 years in Europe” – pod tym hasłem DJ z Detroit da kilka specjalnych występów. BURN Energy Drink, który wsparł to wydarzenie, również od 10 lat organizuje projekt BURN Residency. Warszawski set Seth’a Troxler’a, który od dekady współpracuje z artystami z Europy, zainauguruje BURN Residency 2018. DJ-e z dziesięciu krajów biorący udział w akcji będą mieć szansę wygrania kontraktu wartego 100.000 euro.

Amerykanin rozpoczął swoją karierę już jako 16-latek grając w klubach kolebki muzyki house i techno, czyli Detroit, gdzie wyrobił swój niepowtarzalny styl. Pracował również jako autor remixów, co pozwoliło mu na wydanie dla wielkich wytwórni jak Crosstown Rebels, M_nus czy Bpitch Control. Powoli zdobywał pozycję na scenie klubowej kolejno zajmując trzecie, drugie i w końcu pierwsze miejsce w rankingu wpływowego Resident Advisor. Dziś jest postacią, która regularnie pojawia się w najważniejszych miejscach związanych z muzyką elektroniczną, m.in.: Fabric, Tenax, MUTEK, Panorama Bar, Watergate, Robert Johnson, The Rex czy Detroit Electronic Music Festival. Jest też założycielem wytwórni płytowych Tuskegee i Soft Touch.

Impreza na Smolnej z udziałem Troxlera będzie okazją, aby zobaczyć go w rzadkim, kameralnym wydaniu. Dodatkowo wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wydarzenie: www.facebook.com/events/158212904799167/