Zola Blood pierwszy raz w Warszawie!

Brytyjski elektroniczny zespół Zola Blood zapowiedział swój pierwszy w historii koncert w Polsce! Autorzy takich utworów jak „Play Out” i „Pieces of The Day” wystąpią w Warszawie w październiku!

zola blood

Będziemy musieli poczekać jeszcze chwilę na pierwszy koncert Zola Blood w Polsce. Ze względu na koronawirusowe okoliczności koncert londyńczyków został ponownie przełożony, tym razem na 13 października 2021 roku. Nie zmienia się natomiast klub, w którym przyjdzie nam się spotkać, autorzy takich utworów jak „Play Out” i „Pieces of The Day” zagrają w warszawskiej Hydrozagadce. Naturalnie wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują ważność.

Pochodzący z z Hackney Wick w Londynie, kwartet Zola Blood łączy organiczny indie rock z zawiłą i atmosferyczną elektroniką. Szybko po premierze ich debiutanckiej EPki „Meridian” w 2014 roku zespół zaczął być rozpoznawalny i kojarzony za ich mgliste i eteryczne brzmienie. Wśród głosów pojawiało się również wiele takich, które porównywało ich do takich klasyków jak Radiohead, Jon Hopkins i Nils Frahm. Ich pierwszy album długogrający, zatytułowany „Infinite Games” ukazał się w 2017 roku. Krążek zdobył uznanie za swoją „delikatność i mroczne piękno”. Zola Blood z niesłychaną lekkością byli w stanie idealnie połączyć ambientowe techno i dream pop.

W oczekiwaniu na drugi album studyjny, Zola Blood ogłosili swój pierwszy koncert w Polsce: Brytyjczycy wystąpią 13 października 2021 w stołecznym klubie Hydrozagadka. Bilety w cenie 49 zł są już dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Jeśli szukasz informacji na temat nadchodzących koncertów, to koniecznie zajrzyj do naszego przewodnika, w którym zebraliśmy najciekawsze wydarzenia na przyszłe kilka miesięcy! Wystarczy kliknąć TUTAJ!