Do Reebok Fitness Camp 2016 zostało już tylko 8 dni! Zarejestruj się już dzisiaj, weź udział w treningu z Joanną Jędrzejczyk i stań się lepszą wersją siebie! 11 czerwca br. odbędzie się Reebok Fitness Camp 2016 – 7 godzin intensywnych i wymagających treningów fitness, różnorodne zajęcia prowadzone przez światowej klasy trenerów, spersonalizowany plan treningowy, wszystko to na scenie głównej oraz w 4 strefach specjalnych. Trening specjalny poprowadzi aktualna Mistrzyni Świata MMA – Joanna Jędrzejczyk. Czas na Twoją transformację!

Reebok Fitness Camp (RFC) to najbardziej kompleksowy event fitnessowy w Polsce. W tym roku odbywa się jego 3 edycja. Prawdziwe święto sportowych zapaleńców, dla których wyzwań jest ciągle mało. Sprawdź czy sprostasz tym, które stawia przed Tobą Reebok. Treningi przygotowane przy współpracy z globalnymi partnerami marki to różnorodne programy zajęć dające nieograniczone pole do bycia lepszą wersją samego siebie. BODYCOMBAT®, SH’BAM®, GRIT® CARDIO, BODYBALANCE® – przygotowane przez Les Mills, CrossFit® i Yoga to wszystko, czego potrzebujesz!

Według marki Reebok transformacja zachodzi w trzech wymiarach: Physical, Mental i Social.
Ich symbolem jest „delta” będąca logotypem brandu. I tak, jeśli chcesz wzmocnić swoje ciało, kondycję, siłę oraz wytrzymałość – możesz wybrać ścieżkę Physical. Jeśli najważniejszy jest dla Ciebie rozwój wewnętrzny, ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy, budowanie świadomości swojego ciała i kontroli ruchów ścieżka Mental spełni Twoje wymagania w 100%. A może podczas spotkania chcesz postawić na wzmocnienie relacji w grupie poprzez ćwiczenia w towarzystwie przyjaciół? Wtedy ścieżka Social na pewno Ci to ułatwi.

Stawanie się lepszą wersją siebie wymaga specjalnych warunków, dlatego treningi RFC będą odbywać się zarówno na scenie głównej oraz w czterech dostosowanych do tego strefach specjalnych. Dodatkowo Reebok przygotował strefę KIDS dla wszystkich pociech sportowych rodziców, którzy będą chcieli je ze sobą zabrać. W tej strefie na dzieci będzie czekało mnóstwo zabaw. Do „naładowania akumulatorów” przed kolejnymi treningami będzie dla wszystkich dostępna strefa CHILLOUT. Ale to nie koniec atrakcji! Dla najbardziej aktywnych uczestników RFC Reebok przygotował specjalne nagrody.

Reebok Fitness Camp odbędzie się na terenie RKS SKRA przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie (wejście od skrzyżowania ulic Wawelskiej i Ondraszka).